Nezvratný osud 4 (2009)

Celkově vydařený díl ! Čekal jsem horší podle méně zavádějících recenzí,které jsem četl než jsem šel na to do kina. 3D bylo celkem dobrý , ale podstatný je film,který už je trochu ohraný a nepřináší nic nového , je to furt o tom samém,ne že by mi to vadilo,ale mohlo by být něco jinak :) Začátek se povedl a konec byl taky dobrý.Nehody byly spíše celkem dobré,ale mohlo jich být víc. Srovnal bych tenhle díl s trojkou,ale přeci se mi tento díl líbil trochu více jak trojka. Už se těším na pátý díl. Takže mé hodnocení je 81%

Nezvratný osud 3 (2006)

Třetí díl je opět dobrý,ale celkem se to nějak vleklo a už to nebylo to co v předcházejících dvou dílech...ale přesto smrtelné nehody byly zajímavé , třeba ta v posilovně a hlavně dost drsná nehoda v solárku. Herci už nejsou tak zajímavý jako v předchozích dílech... Vrátil se režísér jedničky a docela se mu to povedlo....ale jednička se mu vydařila lépe :) Takže mé hodnocení : 77%

Nezvratný osud 2 (2003)

Podle mě nejlepší díl ze série! Od začátku do konce se pořád něco dělo. Úvodní vidina , která ukázala velkou nehodu na dálnici byla skvělá ! Smrtlené nehody tu byly dost - třeba skřípnutá hlava ve výtahu , rozdrcený kluk,který chtěl vyplašit holuby a konec byl nejlepší ... ugrilovaná noha na stole :) Pochybuji,že někdy bude lepší díl. Takže mé hodnocení : 96%

Nezvratný osud (2000)

První díl ze skvělé hororové série. Má dobrý příběh a smrtlené situace jsou ještě v tomhle díle docela reálné a nahánějí hrůzu , třeba uškrcení v koupelně a tak dále.... Film nemůže ani nudit. Herci hrají docela dobře , třeba Seann Willisam Scott,kterému kus plechu usekne hlavu , což bylo pro mě takové méně předvídatelné.... Tudíž mé hodnocení : 80%

Expendables: Postradatelní (2010)

Takže , film dopadl výborně ! Nečekal jsem ohromnou slávu. Ale nakonec to dopadlo jako skvělý solidní a dobře propracovaný akční film s vynikajícím hereckým obsazením. Příběh byl celkem jednoduchej , ale o to tu vůbec nešlo. Šlo a akční scény,které byly výborně natočené a o herce hlavně. Willis s Schwarzeneggerem se chvíli objevili v kostele,nebyla to důležitá scéna,ale aspon jsem se pobavil jejich hláškama. Film si udržoval svoje tempo a konec byl opravdu hodně přeakčnělej avůbec mi to nevadilo. Co se týče Lundgrena tak mě docela překvapil. Roli nečestného člana Slyho týmu zvládl na výbornou. Jason Statham rovněž podal skvělý výkon. Stallone a Statham byla skvělá dvojka. Jet li byl taky dobrej. A tak dále .... takže mé hodnocení : 90% = *****

Bez soucitu (2010)

Tak čím začít ... Film mě hodně překvapil ! Morelovi se to povedlo stejně jako 96 hodin ! Šel jsem na něj do kina s pocitem,že to bude dobrá akční komedie , ale ne taková jakou jsem si myslel že bude. Jonathan Rhys Meyers a John Travolta byla fakt povedená dvojka. Travolta a jeho hlášky - to bylo super , ještě ke všemu solidní akce , přestřelky a závěrečná honička .... Začátek se trošku sice vlekl , ale od té doby co se objevil Travolta začal film nabírat obrátek... Film ubíhá celkem rychle takže si myslim,že bude diváky poutat až do konce... Docela bych uvítal pokračování ! Tudíž je mé hodnocení 90% = *****

Smrtící zbraň (2008)

Pro mě velké překvapení! Nejlepší film od roku 2002 s mým nej hercem Stevenem Seagalem. Film je pro něj netypický v mnoha směrech ... jednak Stevenova postava Matta pije a zanedbává svoji malou dceru. Musím pochválit i příběh,který byl hezky sladěn s hudbou jejiž hudební motivy se ve filmu opakovali v různých variací a tak... Akční scény bojové byly vynikající , zejména na parkovišti nebo u těch karet... přestřelky se také povedly , hlavně konec. Tudíž nedám nic jiného než 5*. Mé hodnocení je 96% = *****