Hellraiser (1987)

Jeden z nejodpornejsich hororu, ktere jsem videla, a ktery uz nikdy videt nechci.

Půlnoční vlak (2008)

Fuj...to byl hnusnej masakr.. podruhe to uz fakt nwmusim videt..

Ptákovina (2009) (divadelní záznam)

A kruciš, kruciš... Kundera není moje krevní skupina.. a z donucení jsem to zhlédla. A tolik podobností, jsem již dlouho neviděla. To nebyla komedie, nýbrž tragédie... Hezký komentář - HonzaBez. Toto je dílko, co jednou vidět... a dost.

Dobrodruzi z velkoměsta (1991)

Ja ve strednim veku jsem..ale moc mi to nesedlo.. takove dost teatralni. Ano, nejaka ta radoby myslenka tam byla.. ale dost jsrm se nudila. U Crystala je videt, ze zacinal na podiu jako komik a furt to tam je..a asi by se mi nelibil. Neni to muj styl. Trosku se to rozjede v zaveru..to ocenuji.

Tchán (1979)

Dobre se na to kouka, dobri herci...a jedna hvezda navic za hnojarnu v Suchdole.. nostalgie kachlickovych chodeb..ktere duverne znam..😀.

Jonatana a čarodějnice (1986)

Ja premyslela, pro koho byl film urcen. Jestli pro deti.. ro by 100% nevydrzely, nebo pro dospele?? Tak v tom pripade bylo fajn, ze jsem to shledla ze zaznamu a mohla jsem to pretocit! Takovou melodramatickou utahaninu uz jsem dlouho neviděla. Holcicka hrala super.. to jo..pokud tedy byli co... no a jednu hvezdu za nostalgii.. meli uplne stejny vánoční stromek; jako kdysi my... nee nadarmo jsme byli 300 let pod "nadvladou" Rakouska-Uherska! 😀

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Nic jsem necekala, ale napad to byl zajimavy..a proste se pomahalo a zachranovalo.. Zaclo mne to lezt krkem v okamziku, kdy se zacaly dit politicke a mocenske a radoby soudnicke putky. Do te doby super.

Životy svatých (2004) (TV film)

Ja miluju Sofiu Loren.. nevim proc.. a i ta kanadska kocka Pare byla nadherna a Vittorio jakbysmet... Jinak nemusim nic psat.. ten cimrmanovsky scenar je proste prilis rozvlekly... ale dobre se na ty exteriery koukalo...

Láska a citróny (2013)

To bylo neco tak stupidniho a klisoidniho... a to mam filmy o vareni rada!