Doktoři z Počátků (2013) (seriál)

tak to naprosto nudný a nezvládnutý scénář. Herci neuvěřitelně přehrávají, má oblíbená Lenka Termerová je chudák trapná až na půdu u těch zcela zbytečných scén. Vašut - no, dobře se na něj kouká jako na chlapa, ale jako herec..to nebylo nikdy dobrý, ale tady je to horší...tragéd Carda Retarda...nemohu si pomoc...žádný děj. A hlavně - absolutně nesympatický Martin Stránský. Hrůza! A já se tak těšila na seriál o vsi. Nejlepší je asi Halina, protože si vlastně dělá, co chce. A občas uječená Uršula, to se začnu hned chechtat.. :o) Za ty holky dávám jednu hvězdičku.

Pohřešovaný (2012) (seriál)

Po dvou dílech jsem myslela, že dám plný počet hvězdiček...po dalších dvou..čtyři a po dalších už mi začala mdlá a přiblblá Tereza Voříšková s jejím příšerně intonovaným hlasem lézt na nervy, a co hůř - děj mě přestával bavit. Jsme u 8. dílu a já už vím, že seriál jde dolů, ne nahoru.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

koukám jedním dechem....šokující. Vyvážené střídání života a smrti. Přesto mi něco maličko chybí (nebo je tam navíc?). Také mi moc nesedí matka - Connie Britton. Samozřejmě absolutní jedničkou je pro mě Jessica Lange a mladičká Taissa Farmiga za ní moc nezaostává. To je doslova herecký koncert! Výborný seriál. Po druhé sérii přidávám hvězdičku za dechberoucí výkon Jessicy! Je to doslova na Oscara! Více rozehraná psychologie postav, kdy nejsou vykresleny jen "černobíle", je to o vnitřním světě člověka, o tom, jak se například mohly zrodit lidské zrůdy. Je to o vztazích, o lásce, nenávisti, brutalitě, ale i odpuštění.

Napříč vesmírem (2007)

říkám si, to je nějaká blbost...koukám, koukám...poslouchám tu krásnou beatlesáckou muziku... a najednou byl konec. I vizuálně mě to chytlo. Chvíli jsem díky myšlence filmu a perfektní choreografii některých scén zavzpomínala na The Wall Pink Floydů....I když to není můj šálek kávy, nemám co vytknout.

Ve znamení raka (2010) (seriál)

asi se budu vymykat hodnocení, ale jsem z toho rozčarovaná. Při prvních dílech jsem byla nadšená...ale říkala jsem si, holka brzdi, počkej... a vyplatilo se! Již od počátku druhé série mi to začalo lézt na nervy, v polovině už hodně... přesto na to stále po očku koukám. Za to dvě hvězdičky, jinak se mi chce z toho "sexistického a přisprostlého, občas ad absurdum..." seriálu zvracet.

Pavučina snů (2003)

film je podle mého zcela neprávem opomíjen...viděla jsem ho již asi pětkrát a vždy si všimnu něčeho nového. Trochu zamotaná, ale zajímavě propletená linie příběhu, velmi se mi líbí scénář... a pro milovníky sci-fi jako jsem já - lahůdka. Pro mě už je prostě ten film kultovní.

Lesní duch (1981)

jojo, už je to pár let....ale klasika je klasika...si pamatuju, jak jsme to v osmičce za komoušů sháněli...:o)Nezapomenutelný dojem a spolu s dvojkou jeden z nejlepších hororů, které jsem kdy viděla. Jsem zvědava na remake Lesního ducha 2013.....

Dům ztracených duší (1967)

tenhle film jsem nikdy neviděla, ale konečně po dlouhé době něco slušného ke koukání! Vracíme se holt v čase. I bez efektů je na co koukat.

Agent v sukni (2000)

Čekala jse taškařici a byla to taškařice. Dala bych tři hvězdy, ale Lawrencova mimika mě přiváděla k záchvatům smíchu:o))) dávám čtyři.

Rebelka (2012)

Pro Tuxeda - Meridiny dialogy jsou asi tak "ploché"(jak píšete), přesně jako ty, které si se mnou vyměňuje má 16 letá pubertální dcera. Sedí, jako pr..l na hrnec, zřejmě pubertální dceru nemáte a nikdy jste neměl:o). Postavy byly naprosto sofistikovaně zasazeny do své doby. Tenhle film je ve své třídě naprosto geniálním a skvělá hudba to dle mého dotáhla na pátou hvězdičku. Smekám.