Zrcadla (2008)

Přestože představitele hlavního hrdiny- kiefera Sutherlanda- příliš "nemusím", děj mi na něj nechal zapomenout. Je tam spousta lekacích momentů a ještě větší spousta nechutných momentů, bez kterých bych se klidně obešla.. Přesto se mi film líbil.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Další z řady komedií, které většina lidí považuje za stupidní a které já miluju..:) Koho by jen napadlo, že maskáče mohou být tak nenápadné a že baterie se dají tak snadno propojit..:D

Oscar (1991)

Zcela oddechový film. Při replikách jako: "To je jako když odzbrojují Německo" nebo "Tys mě tu věznil jako vězně ve vězení" popřípadně "Samé blumy Tummy" jistě nezůstal ani jeden obličej zamračený. No tak lidi, nebuďte alibističtí a uznejte, že se vám také líbilo něco na nižší intelektuální úrovni. Viděli jste snad krásnější ztvárnění postavy Oskara?:)

Nahá jsi krásná (2009) (pořad) odpad!

Pejpre! Kdyby mě někdy napadlo do něčeho podobnýho se přihlásit, tak mě radši rovnou střel do hlavy..

Audience (1990) (divadelní záznam)

Konečně uplatním své výpočty: Hra má cca 70 minut čistého času. Zasmála jsem se všehovšudy 14 krát. To vychází na jednou za 5 minut. Oproti tomu, jak se smálo publikum (které se chechtalo přímo ďábelsky) slabý odvar.

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Zvyšuji hodnocení na maximum a ke svému zděšení zjišťuji, že jsem asi chlap.. Komu jinému by se také mohl líbit pořad, kde zjišťují prakticky jen: po čem smrdí nejvíce dech, po čem exkrementy plavou, po čem se nejvíce bzdí, co nejvíce a nejlépe vybuchuje a v neposlední řadě (to beru jako experiment jen já:) kolik mm čtverečních oblečení na sobě musí mít krásná vnadná dívka, aby se ještě dala prohlásit za oblečenou..:D

Futurama (1999) (seriál)

Myslím, že pohled na nahého doktora Zoidberga, už asi nic v mém životě nepřebije..:D

Tohle je Sparta! (2008)

Ach jo.. Fakt nevím, proč mám pro tyhle filmy takovou slabost..:)