MacGyver (1985) (seriál)

Jako dítě mě neuvěřitelně překvapovalo, jak se dá z provázku, plechovky a kusu hadru udělat prakticky cokoliv..:)

Kdo hulí, ten umí (2001)

Typ komedií, které mě prostě baví. Čím ujetější, tím lepší.. U téhle oceňuji, že má alespoń nějakou zápletku..:)

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Jak jsem již říkala, tyto filmy miluji.. Za převaděč spojitosti a skvělou scénu s tetováním dávám 4*.

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Pokud by to byla parodie, pak je vše v pořádku. Bohužel není. Je to jen další nepovedená česká kopie originálu. Navíc jako přes kopírák. Jednu hvězdu dávám ze sympatií ke Katce..

Eso (1994) (pořad)

Tento pořad uvádí hudbu, kterou nemám ráda, moderuje ho člověk kterého nemám ráda a zve si hosty, které většinou nemám ráda. Zkrátka nejsem ten správný typ na tyhle pořady.. Je mi líto.. Hvězdu dávám pouze z nostalgie za Pergnerovou a Zombice..:)

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Klasická odpolední či podvečerní komedie. Ničím se neliší od řady podobných.. Nevím čím to je, ale přijde mi vtipnější..

Match Point - Hra osudu (2005)

Po shlédnutí mě mrazí v zádech a mám lehce paranoidní pocit. A tak to u takových filmů má být..

Princezna ze mlejna (1994)

Díky Blanarovičové, Zindulkovi a v neposlední řadě Bílé..

Jsi chytřejší než páťák? (2007) (pořad)

Několik dětí naučených odpovědi na pár otázek, několik schválně vybraných hloupých dospělých a trocha humoru Suchánka a Genzera, občas překračující meze vkusu..

Dr. Jekyll & Mr. Hyde (2003) (TV film)

Krásná ukázka, jak jde i dobrý námět perfektně pohřbít..