• Krátkometrážní

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Vcelku fajn, čekal jsem trochu větší nářez (ať už v jakémkoliv ohledu), ale dostal jsem jakýsi míchaný nápoj, všehochuť, který ale nakonec chutnal výborně. Jednoduše další obstojná severská podívaná. Jako plus si přičtěte spousta takových pěkných drobností a malých vtípků, stojí za vidění, 4*

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Držte si klobouky, jedeme dolů, kvalitativně. Největší problém je, že tam toho spousta nedává smysl a děcka se tam prezentují jako naprostí idioti, až to postrádá veškerou vtipnost. Jako jasně, pořád tam je spousta keců a hlášek a obecně se obstojně pobavíte, ale už je to velký průměr. 3*

Nejvyšší nabídka (2013)

Takovéhle dílo se vidí jen velice zřídka. Kromě výborných hereckých výkonů, film září díky skvělé režii a povedenému příběhu, který vás opravdu zasáhne a dokáže ve vás něco zanechat i po skončení, ačkoliv to třeba nejsou úplně příjemné pocity a to je v dnešní době opravdu věc nevídaná. Za mě absolutní top, 5*

V jako Vendeta (2005)

Hodně fajnová a stylová věc. Vykreslení situace je rychlé a trefné a ač je to tady možná dosti přitažené za vlasy, zde to ani tak nevadí. Akční scény jsou ucházející, příběhově určitě neurazí a udrží v napětí. Navíc tempo je zde celkem vysoké, takže se nemáte šanci nudit. Za mě spokojenost a překvapení, 5*

Dejte mi pokoj! (2014)

Jako divadelní hra to musí být naprosto super, ale na filmovém plátnu to jaksi kulhá. Jako ono to pobaví, jak se to celé začíná rozpínat do absurdních rozměrů a situací, ale nikam dál to nevede, takže to končí někde na půli cesty. 3*

Vzmuž se (2015)

K dokonalosti tomu něco málo chybělo, ale jinak svižně ubíhající příjemná komedie s příchutí romantiky. Na večer dobrá volba. 3,5*

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Hodně bude hrát roli nostalgie a to, že je svět HP konečně zpátky, sice trochu jinak, ale to vezmi čert. Díky tomu leccos odpustím a výsledkem je pro mě super udělaná fantasy od původního rejži a kdy z toho číší Británie na sto honů. K tomu si připočtu originální (a dějově kolikrát skvěle využité) postavy a potvory, místy pěkně zvládnuté temné ladění, lehký humor na každém kroku a samozřejmě nesmím zapomenout na úžasný soundtrack. 5* Bára: Za mě velké zklamání. Eddie se moc ksichtí, Katherine Waterson absolutně nijaká a nesympatická. Na tomhle filmu mě absolutně nic nezaujalo. Dala bych 2*.

Zázračná planeta - Série 2 (2016) (série)

Luxusní a dechberoucí podívaná, která nám servíruje příroda sama a kterou můžeme obdivovat díky neuvěřitelným záběrům, kdy absolutně nechápu, jak toho docílili. Nechybí napětí, emoce a spousta dalšího. Prostě dokument, který má koule. 5*

Angry Birds ve filmu (2016)

Hloupoučké, ale roztomilé a někde je to v takovém tempu, že sotva stíháte všechny ty narážky a vtípky, hlášky (ač ty často vyzní do prázdna). Celkově ale lepší, než jsem očekával, čili dobrá volba na odpočinkový večer. 3,5*

Goliáš (2016) (seriál)

Nečekaně luxusní a výživná záležitost, kterou slupnete jako malinu, ani se nenadějete. Billy to nádherně táhne, ale ostatní v té povedené partě mu obstojně sekundují. Za mě maximální spokojenost. 5* // 2. série Sakra, tohle bylo o dost temnější svinstvo. Z první série si to zachovává všechny přednosti a zde to ještě nabírá na obrátkách. Díl v Mexiku byl už trochu přehnaný i na Billyho, ale jinak maximální spokojenost. Tohle je tak trochu klenot, který by měl od diváků dostat mnohem víc pozornosti. Hodně povedený je svým způsobem i konec, i když asi ne každého to uspokojí. Klidně bych si dál nášup. Opět plná palba.// 3. série Scenáristicky zatím bohužel nejslabší a jak mnozí zmínili, časté stavy v drogovém opojení, leč nedobrovolném, byly opravdu zbytečné a ano, občas je to už utržené ze řetězu a soudních bitev (které jsou absolutně top), je tu pomálu. Postavy jsou však opět hodně zajímavé a propojují se tu nitky (a vlastně všechny postavy) z epizod minulých, což je super. I přes ne maximální spokojenost, je tohle pořád nehorázně dobrá záležitost a doporučují všem. 4*