• Krátkometrážní

Bezstarostný sex (2007)

Taková slabší jednohubka, kde se občas něco povedlo. Styl vyprávění za mě dobrý. 2,5*

Bezva ženská na krku (2016)

Klasická česká komedie, u které se i docela zasmějete. Herecky a příběhově to občas skřípe, ale jinak je to vcelku povedené a bez nějakých větších problémů. 3,5*

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Překvapivě vtipná komedie, která akorát vyplní odpolední nudu. Většina vtípků pobaví a pokud od toho neočekáváte nic velkoduchého, ani nezklame. 3*

Vlak do Pusanu (2016)

Další nabušená korejská záležitost a to jak akcí, tak emočně. Tempo je po většinu času hodně nabité a za rychlé zombíky palec nahoru. Smrtí hlavních aktérů si to nezadá s Hrou o trůny a tak nikdy nevíte, na čem jste. Sice by jí trocha krácení neuškodilo, ale jinak paráda. Solidní 4*

Tajný život mazlíčků (2016)

Z počátku možná slabší na humor, ale pak bez problémů bavilo a drželo pozornost až do konce. Animace povedená, postavy rovněž. Kevin Hart super. Na večer ideální animák, 4*.

Očista: Volební rok (2016)

Pokračování, které jde zdařile ve šlépějích předchůdců, čili stále stejná písnička, která se však ještě příliš neoposlouchala. Tentokrát tu máme hodně lidí stojících na straně dobra, takže to není ani tak temné. Opět tu skřípe dost nahlas příběh, jelikož Leovi stačí slovo a všichni jdou za ním, ať měli předtím plány jakékoliv. Kdo tohle může, bude ale spokojen. Navíc se chystá seriálová verze, takže se rozhodně máme na co těšit. 3*

Dívka ve vlaku (2016)

B: Já si nemůžu pomoct, ale pro mě to byl jeden z nejlepších filmů za poslední dobu. Napínavé jak kšandy, skvěle natočené, herci parádní a možná nemám ten správný detektivní smysl, ale předvídatelné to pro mě nebylo ani trochu a tápala jsem do poslední chvíle. Vážně paráda. Když už to všichni přirovnávají ke Zmizelé, tak Dívka ve vlaku je určitě 1000x lepší film. H: Velice zajímavý nápad, slušně zpracované, odvyprávěné trochu moc chaoticky, ale v atmosféře a k výslednému pocitu se to ke Zmizelé moc nepřibližuje. Kdo se se střetne ve finále je rovněž známé docela brzy, ale jinak je to pořád silný nadprůměr, 4*

Den dobytí Bastily (2016)

Trochu béčko, ale jinak obstojně funkční. Zápletka není kdovíjaká, ale pěkně drží film pohromadě. Akce je, je jí dostatek a je to taková ta klasická Francie. Hlavní dvojka je fajn. Za mě celkově spokojenost a příjemné překvapení, 4*.

Sousedi 2 (2016)

Příšerná nuda bez nápadu. Jedničkou to mělo skončit. Pár scén na pousmání tam bylo, ale jinak nic. Chloë tady byla naprosto zabitá a tudíž zbytečná. 1*

Buchty a klobásy (2016)

Čtyři hvězdy čistě jenom za koule to pustit do světa. Největší šílenost roku (zatím) a že to já mám rád. Vulgaritami často dost za hranicí zdravého rozumu, ale stejně se budete bavit. Konec stojí za to a rozhodně to nebudete čekat. Pobaví také neuvěřitelné množství narážek na současný svět, 4*