O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

jak téhle pohádce může dát někod tak vysoké hodnocení?Jedinní dobří herci (a současně postavy) na téhle hrůze jsou Helena Růžičková a představitelka Sluneční královny (za to je ta jedna hvězda!). Druhá čarodějnice ztvárněná tuším Blanarovičovou je příšerná a (opět) uřvaná..je vidět že Blanarovičová neumí nic jiného než řvát, což už nám dokázala v Princezně ze Mlejna. Vrcholem je opět kráva Kuklová. Někoho tak neschopného, debilního a trapného jsem fakt jakživo neviděla. Myslela jsem si, že je příšerná jen ve Z pekla Štěstí 1 a 2, ale ona je hrozná všude. Nevím jestli jí to nakazoval scénář, ale fakt nechápu proč pořád jenom hekala, brečela a vzdychala (ve ztemnělém sklepě to pak vypadá, jako by si tu svíčku, která má ukázat Jindřichovi cestu, strkala mezi nohy...) a v zásadních scénách, jako je třeba útek před plameny, se prostě za hlasitého vzlyku svezla na zem a volala Jindřicha, místo aby prostě utekla. Je mi z ní na blití a Nechápu, proč ji Troška pořád tak prosazuje. On vůbec cpe do svých filmů stejné (a strašné) herce...svědčí to o jeho vkusu a pár dobrých herců to už prostě nezachrání. Navíc mi tohle nepřijde ani jako pohádka. Malé děti z toho musí mít spíš hrůzu, protože větší depresi jsem nezažila a několikrát se ukáže, že polovina postav jsou fetišisté, kteří s uspokojením inhalují propocené střevíčky Kuklice....Rozhodovala jsem se tedy mezi Odpadem a * a v přihlédnutí k 2 dobrým obsazením a jedné vysloveně směšné postavě chůvy (co to měla proboha na sobě?!) jsem se rozhodla k jedné hvězdě...Ale s odřenýma ušima Troško!

Vzepřít se obrům (2006) odpad!

Ačkoli je tohle oblíbený film mého expřítele, nemůžu jinak než Odpad! Možná je to tím, že mám záporný vztah k Bohu (bohu jako takovému,ne božstvu obecně viz.Matka Příroda). Na začátku filmu stíhá hlavní mužskou postavu neštěstí za neštěstím. V práci ho chtějí kvůli neúspěch týmu vyhodit,s ženou nemůžou mít děti a zřejmě ještě prožívá krizi středního věku. Pak zde máme partu sportovců, která pořád prohrává a je naštvaná. Pak přijde Grandt Taylor a začne je povzbuzovat. A protože s mu pořád nedaří, obrátí se na Boha a ten mu samozřejmě pomůže. Pak začíná výmaz mozku...Neustále slyšíme věty typu: Bože i když prohrajeme, stále v tebe budeme věřit; Bože dej nám sílu; Dokážeme to, protože Bůh stojí při nás a bla bla. Nemám nic proti víře, at si každý věří v co chce,ale tohle je horší než komunistické propagandy typu Major Zeman nebo Žena za pultem. Film končí (samozřejmě) megalomanským hepijendem, kdy se všechno co si Grant přál splní. Samozřejmě díky Bohu. Jeslti měl být tohle film typu: Dokážeš všechno když si věříš, tak EE. To se radši podívám na Prince egyptského. Tam mi nikdo víru v Boha nevnucuje

Krtek a raketa (1966)

Jeden z nejoblíbenějších večerníčků na kterém jsem vyrostla a tenhle díl je můj obzvlášt oblíbený

Krtek a tranzistor (1968)

Jeden z nejoblíbenějších večerníčků na kterém jsem vyrostla