Drak se vrací (1967)

Z celého filmu si pamatuji jen bučení krav

Oko za oko (1996)

Lepší tři hvězdičky. Vcelku napínavý triller s výborným Sutherlandem...hrál to tak přesvědčivě (a vypadal tak odpudivně), že kdyby mi zazvonil u dvěří, proskočila bych zavřeným oknem s ochranou folií...je trochu škoda, že film táhne hlavně Kiefer. Hlavní postava skoro vůbec nebrečí a na chvíli jsem ani nevěděla, jeslti to dítě bylo teda její nebo ne. Ed Harris se, ačkoli ho mám ráda, sem taky moc nehodil...

Letos v září (1962)

pohled do toho, jak vypadaly bazény v roce 1962 a film o tom, jak hrozné byly modely plavek

Pět z milionu (1959)

Na tu střechu by mě nikdo nedostal... možná kdybych měl 3 lana zajištěná všude po celé střeše a na zádech záložní padák

Hyde Park (2010) (pořad)

Pořad, který má nějakou úroveň

Sexuální rekonstrukce (2003)

Není to film, na který bych se podívala ještě jednou. ex přítel u něj usnul (nebavil ho) a mně dávali hodně zabrat složité dialogy. Konec šokující přesně jak mi avizoval kamarád. No na místě Adama bych asi rozmlátila celou výstavku, Evelyn umělecky poupravila a pak bych šla dávat dohromady rozešlý pár. Zkrátka umělecký film, který je je pro silnější a klidné povahy

Wanted (2008)

Akční film úplně jinak, žigulík a obří hlava Klause...aneb o tom jak jsme s jedním klukem vlezli do natáčecích prostor a nakonec nás od tamtud vyhodili :-(

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Dr. Rush je tady výborný :-) a kdyby mi to nepřipomněl kamarád, asi bych zapomněla, že jsem tento film vůbec viděla

Krokodýl 2 (2002) odpad!

Jakékoli filmy dělající z mírumilovných a přirozeně chovajících se zvířat monstra budou odměněni odpadem...Ten děj stejně stojí za hovno