Jaká je budoucnost (2022) (seriál)

Krátký, jasný, svižný. Líbí se mi, jak se ukáže situace, která by mohla nastat v blízké budoucnosti a daleké...škoda, že nezažijeme, jaké to skutečně bude...nebo ano? ;)

Když se všechno po*ere: Woodstock 99 (2022) (seriál)

Miluji film Zažít Woodstock, který přibližuje, jak vznikl Woodstock v 1969....Myslím si, že to v 1999 nemělo ani vzniknout...je to přesná ukázka toho, čeho jsou lidé schopní a co se stane, kdyz se dostanete do davu a co ten dokáže...Jeden z vyprávějících v tomto snímku je podle mě přesně ta "tupá hlava", která to tam sama i řekla, že šla prostě s davem...ten podle mě nikdy "nedospěje"....

Vem si mě (2022)

Silně předvídatelný film s paní Lopez...ale přesně proto jsem si to pustila, protože jsem se chtěla podívat na nádhernou ženskou, hezkou módu, vidět, jak to cca vypadá, když si nedokážete ani udělat smoothie a pobíhá kolem vás pořád kotel lidí....Nemám ráda hepáče a hádejte jak to dopadne? ;)

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Je to krásná nostalgie :) Je tam tolik informací, které pro mě nebyli novinkou, ale tak hezky zpracované, že jsem se fakt pobavila, užila jsem si celou tu show, kterou tam předvedli a zakompnovali tam i další herce, které jsme v seriálu viděli a přehlídka kostýmů? :D super :)

Pýcha a přemlouvání (2022)

4* dávám hlavně z důvodu toho prostředí, těch kostýmů, té barevnosti a celkového dojmu... Jinak je to předvídatelný film, kde mě neskutečně po celou dobu štvalo, že si nedokážou prostě říct, co k sobě cítí a ta hrdost a pýcha byla až, jak by řekl pes po kastraci "kulervoucí". Jinak je to hepáč jako prase, kde i slzu uroníte a pokud stárnete, tak si můžete říct, že už jste vážně staří a patetičtí :D

Red Notice (2021)

Čtyři hvězdičky tomu dávám pro tu svižnost, kterou tento film má a také barevnost - ať už postav, tak se mi celkově líbil styl, jak to bylo natočené. Jsem zvědavá, kdy uvidím zase Reynoldse ve filmu bez svých popichovacích hlášek a narážek na všechno možné....Zde to ale nevadilo a s Johnsonem mi to sedělo ;) Nicméně - tolik lidí tam umřelo :D A tolik lidí působí, že jsou nesmrtelní :D Neuvěřitelné :D

Projekt Adam (2022)

Mít ve filmu dokonce 3 verze postavy, které ztvárňuje Reynolds se svým pichlavým slovním projevem? :D Na to si myslím, že film nalákal hodně lidí..No, myšlenka je to super, "poselství" to má také moc pěkné....nicméně - za mě moc "jednoduchý", předvídatelný slaďák s happyendem...Popichování mladší a starší verze Reynoldse byla vtipná, zbožňuji Keener :) a docela by mi jeblo potkat svoje - jakékoliv jiné "já" :)

The Gray Man (2022)

Film má podle mě silný základ pro ženské publikum - na Goslinga a Evanse se hezky dívá ;) Já beru tedy jen Goslinga a k tomu Thorntona ;) Je to hodně akční, hodně ničivé, velmi svižné, sem tam dost propletené a tolik názvů měst či zemí jsem ve filmu dlouho neviděla :) Umřelo tam fakt hodně lidí :D Na mě až moc akční a "zabijácké", ale bavily mě různé typy mučení či zabíjení, kterých tu opravdu nebylo málo a dost mě překvapily různé techniky, které jsme tu mohli vidět :) Jo a myslím si, že by si dost snížili ten rozpočet, kdyby řidič té tramvaje prostě zastavil a nejel s tím tak dlouho přes Prahu :) Jo a mám moc ráda Alfre Woodard, která i když hodně malé roličce, tak zaujala :)

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Jsem zastáncem, že seriály, které mají třeba 5-8dílů a nic víc, jsou nejlepší. A jinak tomu není ani u tohoto počinu. Je zajímavé, že jsem obvinila postupně všechny postavy z daného činu :D Ale v předposledním dílu, při objevení kladiva (pardon) jsem se vrátila k hlavnímu podezřelému ;) Kidman je perfektní! Její role se mi moc líbila a zajímavá dvojice s Hughem, která mi přišla poměrně nevyvážená, ale něco mi na tom přesně sedělo...Líbí se mi styl, jakým je to natočené, protože mě to chytlo od začátku, i přesto, že se to tvářilo dost předvídatelně - prostě mě to v táhlo a během chvíle jsem to měla zkouknuté. Bavilo mě to, příjemně mi to "zaměstnalo" hlavu a ten závěr nebyl "extrémní" šok, ale - jeden z mých podezřelých to přeci jen byl :D

Sváteční rande (2020)

Byla jsem až překvapená jak "na pohodu" tento film byl... Za mě dobrá Emma Roberts a předvídatelný závěr. Pardon. Já nemám ráda hepáče a ve výsledku mi bylo jedno jak to dopadne :D ale bavilo mě to :) Průměr.