Jack staví dům (2018)

Matt Dillon je bravurní. Ten film je tak nechutný, až je za mě skvělý. Není tedy rozhodně pro každého, jelikož ne všichni úplně porozumí "Jackově cestě" a také nezvládnou pohled na mrtvá těla, případně atmosféru, která mi dost připomínala Antikrista. Ale ta hudba, ty zvuky, to ticho, které tam mnohdy je a všichni víme, že to neznamená nic hezkého. Jsem ráda, že Jack si dům postavil :D I když - jak se to vezme. Vím, že nějakou dobu, to vidět znovu nepotřebuji (asi jako Antikrista), ale von Trier je prostě takový. Jeho filmy Vás buď "poznamenají", jelikož je vidíte až do konce či po 15ti minutách to vypnete a řeknete, že to je blbost a tím to končí...Záleží pouze na Vás ;)

Zabiják & bodyguard (2017)

Tohle se podle mě nedá popsat - to je prostě potřeba vidět :D Je to šílené, je to svižné, je tam plno mrtvých lidí :D Humor Jacksona a Reynoldse, který mi skvěle pasuje dohromady a tak bláznivé :D Jj - budu to chtít vidět ještě jednou :) Přesně tenhle styl humoru se mi líbí ;)

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Jsem jedna z mála, která na to nekoukala kvůli Tomu Cruisovi - já ho ráda nemám :D Mě se nelíbí, ale tady mě tedy hezky překvapil :) Role mu za mě sedla jako poklice na hrnec, bylo to svižné, jasné, sem tam hodně moc drog, bylo to hodně zábavné :) Hlavně pokud znáte souvislosti a současně s tím koukáte na seriál Narcos :D To mi najednou plno věcí zapadalo do sebe :) Za mě super :)

Leaving Neverland (2019)

Komentář uchazeče Tom Hardy za mě vystihuje můj názor na tento "dokument". Jsem ale zaujatá - já si myslím, že Jackson s těmi dětmi opravdu prováděl to, za co ho obviňovali. Jsem ráda, že to někdo natočil, jsem ráda, že je to již zase v podvědomí, ale nejsem vůbec ráda, že se to dělo.

Místo na výsluní (1951)

Elizabeth Taylor byla - hlavně v tomto filmu krásná :) Mám ráda Dreisera a jeho díla, a 50.léta jsou plné patosu :D Tenhle film je monumentální, věřím, že opravdu tehdejší dobu silně zasáhl - nejen krásou Clifta a Taylor, ale také, jak je to skvěle natočené a zrežírované. Za mě je to opravdu skvěle vytvořené :) Doporučuji, i když nemám ráda přeslazené okecávačky a "romantiku padesátých let" :)

Nebezpečná laskavost (2018)

Trailer mě zaujal již hooodně dávno a chtěla jsem to vidět hlavně kvůli Blake - je to kost ;) Ale co se z toho ve výsledku stane - tak to jsem fakt nečekala :) Takových zápletek, pořád větší a větší chumel informací :D Postupně jsem už nikomu nevěřila a přiznávám se, že na konci se z toho tedy stala poněkud fraška, ale ohromně mě to bavilo :) :) Je to thriller, lehce úsměvné, ale za mě neskutečně koukatelné právě díky Blake ;) Je to šílenost, ale za mě super ;)

Captain Marvel (2019)

Ok - rozmýšlela jsem se mezi 2-3 hvězdičkami, komentář Djkoma vše za mě vystihuje. Dále - děkuji,ale už nechci.

Nikdy nezestárnou (2018)

Tohle byl nápad, který jsem ráda, že se zrealizoval a jen se o něm nemluvilo. K tomuhle je potřeba si sednout a jen urputně sledovat, jak to tam vypadalo, co všechno se tam dělo, ta mrtvá těla, která byla všude okolo a hlavně - je to jiné než v dnešním boji, v dnešní době - i ta mentalita těch "vojáků" je prostě jiná a to je na tom za mě to nejstěžejnější. Ten dokument vypadá jako film - ta barva tomu dala úplně jiný rozměr a vypadá to, jak kdybychom se dívali opravdu na tu situaci, jak kdybychom tam s těmi muži byli....Je to tak realistické, kruté, syrové a surové - a to je na tom právě to nejúžasnější. Doporučuji všem, aby si uvědomili, co jejich dědečci prožívali, s čím se v té době potýkali a také - jak se k tomu právě stavěli.

MOST! (2019) (seriál)

Už jsem nechtěla poslouchat na každém rohu - Most! Most! Most? Tak jsem si jednou prostě v klidu sedla a zapla to :) A nelituji toho :) Na to že nemám ráda českou tvorbu, jsem si toto užila. Hofmann je za mě vynikající herec a ze seriálu vznikly tedy podle mě hodně zajímavé a zapamatovatelné hlášky, které opravdu "vládnou českem" :D Plno scén jsem si pouštěla - Jmenuju se Dáša :D Co to bylo? Drž úhel :D Tak teď jsem Ti vůbec nerozuměl :D Heil! :)

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Co díl - to unikát. Mám za sebou 1.sérii a tedy - chci vidět všechno. Stačí pouze hodinka a tak dlouho Vám to pak zůstane v paměti....Přesně tyto "typy" ukázek případné budoucnosti a "reality" - to mě vážně baví. A také mě baví obsazení, protože třeba Toby Kebbel - na toho se můžu dívat neustále ;)