Na samotě u lesa (1976)

Jeden z mála filmů na který se dá koukat pořád dokola. A vždy potěší slyšet nezapomenutelné hlášky. 9/10

Poldové (2010)

Pár úsměvných momentů je na komedii sakra málo. Člověk by musel být mimo aby se smál těm slabým vtipům. 5/10

Den poté (1983) (TV film)

Musím být rád že jsem to neviděl v době vzniku. Asi bych z toho byl pěkně mimo a dal 9/10. Zasloužilo by si to předělávku schopnějším režisérem a nejakou katastrofickou hudbu. 6/10

Souboj Titánů (2010)

Příběh má sice patu, jelikož budete vedět kam to dojdete, ale nemá hlavu. Vlastně si ji raději sundejte při koukání na tento počin, protože mysli to jedině uškodí. 5/10

U mě dobrý (2008)

Pohodovka.. Když nevíte na co kouknout... ;-) 7/10

Princ z Persie: Písky času (2010)

Pohádka pro děti, které se vetsinou casu nudily... "Už je to alespoň půlka filmu...?" Tak tato věta asi jedenáctiletého souseda o pár míst vedle to celkem vystihuje. Víc srandy, méně keců a atmosféru by to chtělo. Proste jiny scenar. 5/10

Mlčení jehňátek (1991)

Wow, tak dlouho jsem čekal až se mi podaří tento snímek zhlédnout a vyplatilo se. I když už jsem viděl různé psychopaty ve filmech, tak můžu říct, že z Hanibala mě nejvíc mrazí. 9/10

40 let panic (2005)

Příjemné pobavení se skrývá v tomto filmu. Určitě to všechny nenadchne, ale pobaví se u toho každý. 6/10.. ;-)

Iron Man 2 (2010)

Neodvážil bych se říci , že to byla lepší podívaná než v jedničce. Ukecaný rozjezd filmu by tam vlastne ani nemusel byt. Zbytek je slušná podívaná, která Vás nezklame, ale po konci filmu Vám bude v hlavě znít hlavně soundtrack. :-) 7/10

Kick-Ass (2010)

Pár vlažných scén pěkně smete kule-rvoucí akce. Rozhodně bych na to nebral děti a nepletl si to s nějakou komedií o super-hrdinech. Pěkně promíchaný mix akce, vtipu, krve, trochu té lásky... Je tam skoro vše. Neměl by si to jen tak někdo dovolit nechat ujít. ;-) 8/10