Hvězdná pěchota (1997)

Prostě řežba, krev, brutalní podíváná, kterou musí vidět každý milovník lítajích částí těl... Nevím proč, ale dá se na to koukat pořád dokola.

Showgirls (1995)

Vše bohužel padá na scénáři... Jinak režijně v pohodě a pro chlapy určitě snesitelné pokoukáníčko. :-)

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Neviděl jsem předchozí díly a nepočítám s tím že by měly být lepší. Jasné příběhové béčko, které má však svoje kouzlo díky povedeným bojovým scénám, podle kterých by se mohli učit i mnozí režiséři A-čkových filmů.

Věc (1982)

Tomu říkám atmosféra, že by se dala krájet! Dokonce se toho pokusili využít i tvůrci Akt-X v jednom z prvních dílů seriálu. Pokud nevíte na co se kouknout navečer a trošku se postrašit, tak pokud máte za sebou první dva díly vetřelce, směle do toho! :-) 7/10

Hulk na neznámé planetě (2010)

Hulk je borec, čím víc zuří, tím víc se mi líbí... :-) Velmi solidní animák, kterému bych byl schopen dát 5 hvězdiček kdyby neměl tak slabou a nevýraznou hudební podporu, ta je prostě slabá, neatmosferické prostě o ničem. A ten "LOVE STORY" konec si mohli taky odpustit. Jinak není nad čím váhat!! ;-) 8/10

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

To byly časy... Málo kdy mi unikl nějaký ten díl. Nezapomenutelná soutěž!

Hvězdný prach (2007)

Nejlepší pohádka co jsem kdy viděl! De Niro nemá chybu!!! :-) Michelle Pfeiffer by mohly závidět všechny rádoby sexi herečky! Mě to prostě chytlo, pobavilo, rozdovádělo jak malé děcko... Ještě jeden film od Vaughna co mě takle pobaví jako Kick Ass a jde mezi mé oblíbené režiséry! 9/10

Ghost Rider (2007)

Vzdávám se, nemůžu, nemám dost sil, nevydržel jsem... dokoukat se alespoň do poloviny bylo utrpení, dál už to nešlo. Až je mi z toho trapně o co se to tu pokouší režisér i herci. Eva Mendes mi nikdy nepřipadala sexy, nevim co nani chlapi či dívky vidíte... :-) Režisér i scénárista stracený případ. 2/10

Krvavá stopa (2002)

Velmi příjemné krimi, které drží hlavně silné charisma Clinta. Musím se přiznat, že vraha jsem si tipnul skoro hned i když do odhalení to není stoprocentně jasné. Pár klišé jako protivný policajt a podobně bych vynechal, ale není se čeho bát. Pokud na to narazíte v tv, podobně jako já, rozhodně nepřepínat! :-) 7/10

Batman vs. Red Hood (2010)

Slušný příběh a hlavně slušně oplácaný vším okolo. Od akce až po vzpomínky je to slušná práce, která potěší nejen fandy. PS: Doufám že Nolan dá batmanovi ve třetím díle ke hraní podobný letoun. :-) 7/10