Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Příběh by i byl, ale ty souboje to neni ono, chtělo by to vic snahy aby nebylo vidět že se sotva dotknou. A z takového filmu chi mít pocit že jdou do sebe na plno! 6/10

Repo Men (2010)

Myslím že tenhle příběh by byl lepší na papíře. Uřčitě i byl, protože si myslím, že je chyba v převedení panem režisérem. Tedy smůla pro nás nečtenáře a smůla i pro nás co jsme to vidděli... 6/10

Parchanti (2010)

Pár světlých momentů a Chris Evans, nic víc. Atmosfera nulová a to tam umírají děti. Záporák se tak snažil být vtipným drsňákem, až se stal nevtipným šašek. A sakra nevim co vidite na te Zoe, řekne mi to někdo? 5/10

Počátek (2010)

Pán režisér se nám opět předvedl se vší párádou. Opět je to film u kterého se nevyplatí jít během promítání na wc. :-) Chvilka nepohodlí se však vyplatí. Herecké obsazení výborné a hudba také. Chtělo by to ovšem víc napětí během celého flmu, které ovšem s blížícím se koncem jde do párádních výšin. 8/10

Gulp (2001)

Parádní jednohubka. :-)

Svolení (2004)

Nedivil bych se kdyby se todle v americe normalne provadelo. :-)

Green Lantern: První let (2009)

Zelená síla mě moc nechytla. Je to čistě o akci a žádné párání s vysvětlováním což je čistě chyba scénáře. Obal okolo je tedy lepší než hnilobný střed. 6/10

Afro Samurai: Resurrection (2009) (TV film)

Afro je čílso jedna, Samuraj. Solidní nářez akce, hudby a anime stylu. ;-) 8/10

Bathory (2008)

Nuda. Nevim v čem zmizely ty prachy...

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Film nad filmy. :-) Alespoň pro mne kultovka, která nikdy neomrzí. Nesmrtelné hlášky nenechají nikdy tento film v zapomění.