Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Kvalitou zpracování jistě lepší počin, než předchůdce. Tvůrci již měli zkušenosti a uměli je dokonale prodat. Avšak chybělo mi tam něco z původního díla, taková ta chuť po pomstě... Ale krve zase litry, tak nad čím váhat?

Spartakus (2010) (seriál)

Inspirace tvůrců filmem 300 je u tohoto seriálu naprosto zřejmá. Sice v lacinějším provedení, avšak s velkou silou v sobě. Musím uznat, že mou touhu po krvi to mnohonásobně překonalo a za to jsem vděčen. Budu mít na dlouhou dobu klid... :-)

Maverick (1994)

Vtipná a svižná komedie s výbornými herci. Výborná zábava, směle doporučuji.

Hoří, má panenko (1967)

Neuvěřitelná síla v jednoduchosti. Skvěle jsem se bavil.

Světová invaze (2011)

Efektní bída, bych to stručně nazval. Efekty jsou tu na prvním místě a to ještě vypadají místy prabídně. Vrcholem jsou emzáci s talíři, místo hlav. Scénář napsaný nejspíš někde v rychlém občerstvení. Už by si mohli producenti všimnout, že z tohoto režiséra nic dobrého nevzejde. Stupňovaná akce, je jediným držákem diváka.

Životopisy: Heath Ledger (2009) (TV film)

Vítězí obsah nad formou... Typický dokument ala-USA. Takze opakovani, opakovani, opakovani jak pro zapomětlivé důchodce. Ale jde nám předevšim o obsah, který nám Heatha obstojně představí a připomene.

Zelený sršeň (2011)

Výborná popcornovka, u které se člověk pobaví a nemusí moc dávat pozor o čem to vlastně je.

Karamazovi (2008)

Nechce se mi věřit, že tento snímek nedostal lva za kameru. Lituji, že jsem na tom nebyl v kině. Velice dobrý film a v našich filmových hájích je to perla.

Sherlock (2010) (seriál)

Opravdu vydařený projekt. Klidně z toho mohli udělat filmy a nevadilo by mi to. Na světě je tolik s..ček, ale toto by bylo fajn i v kině. Velice děkuji tvůrcům, kteří mají nápady jenž pobaví a hlavně nenudí.