Přepadení v Pacifiku (1992)

Nejlepší film Seagala! Nevím proč, ale strašně mě baví. Hlášky, vtip, trocha erotiky, akce, techniky a to vše slušně zabaleno a naservírováno. Je to prostě fajn

Rallye smrti 2 (2010)

První půlka filmu naprosto zbytečná a druhá baví jen díky svižnejšímu tempu závodů, které jsou slabým odvarem předchozího filmu.

Jeremiah Johnson (1972)

Výborný Redford ve výborném westernu. Písek z vyprahlé země, jak známe z většiny westernů, zde střídá sníh a horské prostředí. Dobrý film, který ma i slabší chvilky, ale rádi je odpustíte.

Alenka v říši divů (2010)

Přistupoval jsem k tomuto filmu s předsudky, které se naštěstí rozptýlily během filmu. Dlouho jsem se filmu vyhýbal, ale byla to chyba!

Tenkrát na Západě (1968)

Skvělý režisér + skvělá hudba + skvělí herci = skvělý film. ;-) (a ještě jednou ta hudba, bravo mistře Morricone)

Apokalypsa (1979)

Něco neuvěřitelného. Čekal jsem silný film, ale tohle ne... Ta dřina při tvorbě filmu jde prostě poznat. Nemám slov... WOW (Director's cut)

Pro pár dolarů navíc (1965)

O poznání lepší film než předchůdce Pro hrst dolarů. Skvělý western, který kvalitama přebíjí už jen následné mistrovy filmy. A hudba s ukolébavkou parádní.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Tajemnější háv, filmu jen prospěl. Opět je film zručně nafilmován a nabízí většinu času dobrou zábavu.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Knihu o Harrym jsem nikdy nečetl a nejspíš nebudu. A tak jsem si film mohl zhlédnout, bez jakýchkoliv očekávání. Musím uznat, že první film mě příjemně překvapil. Zručná režije, pasující hudba příjemné postavy, rodinná zábava jak má být.

Transformers 3 (2011)

Zmar a sklamání mě přepadly po skončení filmu. Někde zmiňovaný návrat ke kvalitám jedničky jsem nikde neobjevil. Čekal jsem trochu invence od změny scénáristy, ale ta se nekonala ba hůř. Krásně to vystihuje imf v recenzi na moviezone: "Krueger zjevně opisuje zvraty jako čeští politici diplomové práce". Zbytečnost některých rolí je do oči bijící (predevším pro mne úplně zbytečná role te šéfky bloncky) a někým chválená hudba je průměrná. Snad už je s touto sérií konec,i když to není, to co bych si přál.