Obchod na korze (1965)

Nevěřícně mohu jen kroutit hlavou, jak v té době mohl vznikout tak kvalitní snímek. Scénář, režie, herci vynikající... Zasloužený oskar a divím se, že jich nebylo víc.

Povinnost a čest (2012)

Dobře odvedená řemeslná práce. Chválím výkon neherců, i když ho není ani potřeba. Bavil jsem se a to jsem přesně od tohoto snímku očekával. Pro fanoušky vojenksých snímku a počítačových her, jako Call of Duty povinnost.

Green Lantern (2011)

Scenář že psali ve třech, režíroval to Martin Campbell a hudbu měl na starosti James Newton Howard? To je spíš nějaký špatný vtip, ne? A Blake Lively jako Agáta Hanychová? Fuj... Nemohl jsme se té představy zbavit! Nepokoušejte se tímto snímkem zpříjemnit si večer, dopadlo by to hodně špatně.

Všemocný (2011)

Bože, já chci tu pilulku, mám teď zkouškové! :-)

Sniper (2009)

Fanoušky ´´sniper žánru´´ určitě potěší tento dokument. Bohužel je to klasický americký dokument, co se týče výroby, takže je tu spousta opakovaček a podobně. Ale co se týče náplně, je víc než zajímavá.

Cizinec (2010)

Přijdemi, že si hlavní představitelé nečetli scénář, před upsáním se tomuto počinu. Nebo je přemluvila suma za kterou to měli hrát. Deep a Angelina maji na víc a zde predvadeji jen sve stiny...

Nesvatbovi (2005)

Skvěle jsem se pobavil. Film sice v průběhu upouští od hromady gagů a přechází na romantičtější notu, ale to se dá odpustit.

Úžasňákovi (2004)

Koukatelné pořád a pořád do kola. Zábava je na prvním místě u thoto snímku a jde mu to skvěle!

Merlin (1998) (TV film)

Celkem zdařilý počin na televizní tvorbu. U mne bohužel sráží výsledný dojem dabing...

Zdrojový kód (2011)

Vypadá to, že se nám klube další režisérské eso. Již předešlý film Moon se mi moc libíl a teď tato podívaná... Byl jsem napjatý, zvídavý a nakonec uspokojený. Nemohu si pomoct, ale vidím zde prvky jak z Inception od Nolana, tak i z Avatara od Camerona a nakonec samozřejme něco z Déjà Vu od Tonyho Scotta. Vše jsou to nadprůměrný filmy a i tento k nim hrdě patří. Proto i když váhám, dávám plnou palbu hvězdiček. Už se těším na další film pana režiséra.