Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)

Poslední díl, zatím, mám konečně za sebou a tak si mohu dovolit hodnotit. Tento seriál má neobyčejné kouzlo. Je však těžší se jim nechat okouzlit, ale pak už se jen vezete... Následující série maji vzestupnou tendenci, co se kvality týče. Mohu jen doporučit.

Na vlásku (2010)

Neuvěřitelně jsem se bavil. Sliby trailerů, že to bude veselá a vtipná podívaná se naplnily. Svěží vánek, je tento film mezi ostatními. Mohu jen doporučit.

Marley a já (2008)

Vidím Wilsona a Anistonovou v jednom filmu a jeste k tomu se psem, tak to musi byt nejaka strestena blbost... rikal jsem si. Jenze omyl, je pravdou. Příjemná podívaná s emocionálně vypjatým závěrem, jaký jsem snad pocítil jen u zelené míle.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Zack prostě umí akci! I u tohoto snímku mířeného dětem, je to naprosto jasné. Snímek ztrácí sílu díky slabšímu scénaři, ale technická stránka animace to srovnává. Myslím, že dojem z filmu zvýši pokud ho zhlédnete ve vysoké kvalitě (nejlépe BR).

Černá labuť (2010)

Darren Aronofsky opět nesklamal. Jeho umění pomalu si nás omotávat kolem prstu pořát funguje na jedničku. Jestli dostala za sve trdlovani minuly rok oskara Sandra Bullock (ve srovnáni těchto dvou rolí), tak letos jej musí získat Natalie Portman. Jinak u mě oskar a všechen ten humbuk kolem něj může jít k čertu.

Smlouva s ďáblem (2000)

Povedená komedie se sexy Hurley a pohodovým Fraserem.

Robin Hood (2010)

Upřímně nebýt těch rádoby dětských bojovníků, film by podle mne vyzněl mnohem lépe. Je to lepší než Království nebeské... Doufám, že Pán režisér si najde kvalitnější scénář a znova se předvede ve vší parádě, jak nám to již párkrát ukázal. Robin Hood je dobrý film a nezasloužil si takové hanění.

JCVD (2008)

JCVD má pořád jiskru. Vlažný rozjezd, navíc místy komický, nedává vůbec tušit co se bude dít dál. Smekám a jdu si znova po X-té pustit Krvavý sport!

Ztracen v La Mancha (2002)

Johnny Depp a Terry Gilliam... Tihle dva nám mohli předvést velmi pěkné věci...

Sociální síť (2010)

Fincher to prostě umí. Nepotřebuje žádnou akci a stejně vás přišroubuje k sedačce. Nedivil bych se kdyby tento film dostal nějakou tu sošku.