Temný obraz (2006)

Velmi zajímavé zpracování, které se jim, ale vůbec nepodařilo. Dále hodně zajímavý experiment a sázka do loterie jestli to vyjde. A mne se zdá velké zklamání. Animace je spíš komická, než paranormální. Na to jaké to mělo obsazení, tak taky žádná sláva, plus dlouhé kecání mezi jednotlivými scénami k tomu taky nepřidalo. Příběh jsem, ale nakonec pojal pozitivně, tak za to jsem udělil alespoň tři ***.

Fighter (2010)

Další sportovní nakládačka v americkém stylu s velkým obsazením? Ano, ale o něco málo v jiném podání. Ve filmu nejde o váhu, je to jedno, divákům stačí, že je to box, takže hlavně aby se bylo na co dívat. Všechno se mi líbilo, dával bych nejspíš pět hvězdiček, ale kvůli soubojům jsem dal pouze čtyři. Hodně to tam skáče z některých soubojů vidíme jen dva či tři údery a nebo se pouze dozvíme kdo vyhrál, takže jako u každých vidíme pouze poslední kompletní souboj, kde jako vždycky se zdá, že už je po něm a najednou se probere a vyhraje titul. Na tomhle principu pracuje i Rocky. Mě se to, ale hodně líbilo.

Zdrojový kód (2011)

Skvělé obsazení hlavně Jake Gyllenhaal jako v hlavní roli, který mě opět překvapil. Na to, že film trval pouhých 93 minut, tak i přesto to byl skvělý příběh s perfektním zakončením. Akorát mi to místy připadalo trochu jako Počátek.

2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2008) (TV film)

Možná to jsou fikce, ale možná taky ne. Tento dokument se mě snažil přesvědčit o opaku a docela se mu to podařilo. Výborně zpracované informace, byl jsem z toho úplně mimo, jak jsem tomu nemohl uvěřit. Fascinující snímky, spousta temna a záhad. Něco na tom pravdy bude a já tomu z části věřím, ale jedno je jisté, my s tím nemůžeme nic udělat, tak se necháme překvapit co nás za pár let čeká.

Vřískot 4 (2011)

Čím bych začal... Nejspíš tím, že i když jsem neviděl předchozí díly, tak jsem i beztak pochopil smysl. Začátek se skvěle vydařil, ale bohužel z části jen ten, nejspíš nás chtěl režisér Wes Craven nejprve upoutat a pak odradit, protože střed filmu byl podle mého vkusu katastrofální. Krvelačné scény, které mi místy připadali až moc komediální, nebo až příliš sci-fi, jako by to byli scény vystřižené z Terminátora. Na konci, jakoby vysvitlo slunce a filmu dodalo závěrečnou energii k skvělému zakončení! Když to shrnu, tak i po malých chybách dávám 75 procent.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Po minulých dvou dílech sem se trochu obával co na mě teď vykoukne. Ale nadšení stále zůstává i když tu byly značné příznaky, a proto jsem musel snížit jeho laťku hodnocení. Příběh se velmi ujal hned na začátku a vy jste tak alespoň neztratili pojem co se děje. Výborně vymyšlené a zároveň ztvárněné, ovšem z toho nevychází celý film, chybělo mi tam to nadšení a pointa, které se mi dostávalo opravdu po malých doušcích.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Jim Carrey si zahrál opět ,,magora", ale to se mi na něm líbí. Pokaždé vás dostane. Film je sice slabší nadprůměr, ale to je jenom díky němu. Kdyby tuto roli nedostal on, tak bych dal nejspíš odpad, ale jelikož, tam hraje můj božský Jim, tak není co řešit.

Disturbia (2007)

Na dnešní večer toho moc v televizi nedávalo, ale viděl jsem upoutávku na Disturbia a zdálo se mi jako dobrý nápad se na to podívat, ještě k tomu tam hraje Shia LaBeouf, a tak jsem se na to musel podívat. Nakonec jsem byl ve výsledku mile překvapen, hlavně příběhem a myšlenkou, která se povedla. Drsná atmosféra, obzvláště na konci, kde jsem se trochu bál. Myslím, že Shia nás tu překvapil všechny, protože sehraná role se mu povedla. Klasika, se všemi směry.

Red (2010)

Skvělé scény, při kterých se pobavíte ať už chcete, či ne. Výborná akční komedie a pokud je s Bruce Willis, tak to nemá chybu. Mimochodem u mě se kvalita filmu pozná, když si tam zahraje taky roli Morgan Freeman. Dobrá kamera, efekty a dobré hlášky, to vše v jednom dvouhodinovém snímku.

Pařba ve Vegas (2009)

Na tuhle noc sem musel vybrat něco komediálního, abych se odreagoval a trochu pobavil. A myslím, že jsem vybrat správně! Skvělá podívaná a po celou dobu filmu, velká zábava. Vegas je prostě rájem klidu, hazadru a srandy. Jestli-že si k tomu ještě vyrazíte s přáteli, máte z toho jízdu, na kterou nezapomenete. 80%!