Insomnie (2002)

Výtečný Thriller kde Al Pacino jako bad cop honí kurevsky slizkýho Robina Williamse. Všechno tu šlape jak má, možná scénář místy lehce utahaný, ale to skvěle vynahrazuje režie a prostřihy do minulosti. Plus pokus o vžití se do zavražděné dívky. Lepší než Prestige. 4/5 z 5. A teď "..mě nechte spát."

Somrák s brokárnou (2011)

Až mi někdo řekne že Clockwork je bezmyšlenkovitý násilí tak mu pustim tohle. Něco tak šílenýho, zvrhlýho, nápaditýho (The PLague, autobus, santa claus) a fakt dobrýho jsem ještě neviděl. Zatim nejlepší Grindhouse co jsem kdy viděl. Bože to bylo tak krásně úchylné a božsky zvrhlé. Roger Hauer je bores. Zajímalo by mě jestli duo The PLague maj figurky. Málem bych zapoměl, je to fakt mnohem leší než Machete!!!!!

Vražedná terapie (2001)

Zdlouhavý, místy až moc. Scénář taky neni bůh ví jak originální ale všechno ostatní šlape jak sviňa! Od Grudge jsem nebyl po konci filmu tak psychicky vyděšenej! Ježiš to bylo ale hnusný. POkud radši psycho filmy než lekáky tak tohle je váš šálek kafe! Chtěl jsem domů ktoučovej magnetofon...už nrchci, až uvidíte, pochopíte.......Where do you live Simon? In weak and wounded, doc. 3/5 z 5.

Biznis (2005)

Není to nijak geniální ani skvěle zahrané ale připomělo mi to ty dětský sny o mafiánství a dny kdy jsem do zblbnutí sjížděl Kmotra, Casino a Scarface. Navíc španělská riviéra a super hudba.

Non Plus Ultras (2004)

Není to o fotbale,o chuligánech ani o kamrádství. Jenom spojení pár " Vtipných" historek. Ale sem tam občas v televizi se to dá zkouknout. Ale jinak žádná velká hitparáda.

Fighter (2010)

Christian Bale jako chodící vyfetovaná kostra připomínající si zašlou slávu co se "snaží" pomoct bráchovi. Tolik různejch tváří Bala jsem ještě neviděl! Režijně klasické dílko ale ten až "televizní" způsob jakým byli udělaný ty zápasy, BOMBA. Ale nejvíc dělá stejně scénář! Jinak se mi moc líbila Melisa Leo jako pološílená vševědoucí matka. Jediný film kde mi nevadil Mark Walhberg. Taky to dost připomíná prvního Rockyho ale nemá to vlastní melodii:) 4/5

Megamysl (2010)

Nepříjemné zklamání. Koukat hodinu a půl na přefouklej borůvkovej kondom mě fakt nebavilo! parodie na hrdiský filmy možná ale superman mě fakt nebere, takže jsem tu parodii asi přehlýdnul. Ci se mě týče film jen pro děti. Naprosto postrádá ten nadlhed a lidskost jako třetí toy story a humorem, hláškama, záporákem ani v krizi nedosahuje hodnot Despicable me. Tři zábavný scény, ta muzika a hlas Jonah Hilla . Viděno v originále.

The Batman vs. Dracula (2005)

Lepší než Red Hood, temný, gotický a hororový jak sviňa! Hlavně upíří verze Jokera, z tý my běhal mráz po zádech! Animaci taky docela ujde a dialogy mezi Draculou a Batmanem jsou taky super ale stejně tomu něco scházelo. Taky jsem neveřil že by batman sám stačil na pana hraběte. Ale zasloužený tři hvězdy.

Králova řeč (2010)

Je to dobré, klasicky natočené ale místy šablonovité. Ústřední herecká trojice byla výtečná. Ukázka toho že, jedna z nejdůležitějších věcí pro krále je dobře mluvit. Jenže neměl by oskarový film diváka pohltit? Rozbrečet, dojmout, donutit k přemýšlení? Neměl by vyrazit dech? Donutit diváka nevěřícně kroutit hlavou a hltat každé okénko filmu? Ano měl ale ani jednu věc mi Králova řeč nedala. 7-/10

Dostaň ho tam (2010)

Co to je? To je Jefrey.A co v tom je, začání mi být rychle srdce.? Tráva, heroin, subutex, metadon, trocha lepidla a tak. A proč se to do prdele jmenuje Jefrey?!!!!! Protože...kdo by se bál Jefreyho?:)))))) 3 a 1/2.