• Pohádka
  • Rodinný

Jmenuji se Khan (2010)

Hodně silná káva .... Štvou mě nepřizpůsobiví i fanatici ... Ale vážně - lidé jsou dobří nebo zlí ...jak jen se zbavit toho zla ???

Hotel Rwanda (2004)

Uff- co k tomu říct ? Snad jen ....kéž už se to nikdy nestane :(

Je to i můj život (2009)

Ještě se mi nestalo, abych u filmu brečela společně s manželem. Velmi silný příběh :(

Tajemství nesmrtelných (2002)

Po několikerém shlédnutí plný počet bodů :) Už jen za to, že to neskončilo jako vždy -dokonale :) I když -vlastně jo :) ---moc se mi líbí ta myšlenka : žít chvíli naplno -nebo navěky stejně?

Marketa Lazarová (1967)

Filmová krása nebo krásná nuda ? Neumím hodnotit umělecké dílo - ale tohle je báseň na plátně (podtržená krásnou hudbou) . Kolikrát bulím u blbostí a nechápu ,kvalitu, -ale tady běhá mráz po zádech :)

Případ Platfus (1985) (TV film)

Hodně dojímavá inscenace - i v dnešní době !

Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)

Velmi silný zážitek a bezvadné obsazení. Tento seriál ve mě probouzí spoustu emocí a to i po několikerém shlédnutí.

Ten kluk (2007)

Smutný a velký námět k zamyšlení. Má cenu se napravit a pokusit žít jinak ? Tolik jsem mu fandila .... :(

Přešlapy (2009) (seriál)

Škoda, že to tu většina srovnává se seriály ..... které běží nebo s původní předlohou. Možná by bylo fajn, hodnotit až po čase .. Pustila jsem si to v kuse a bezva .. odpočinek, pohoda, vtip a život.....který bychom chtěli ? nebo který nikdo nežije ?