Legenda o Vánocích (2007)

Asi jsem viděla jiný film než všichni ostatní. Nejlepší byla příroda. Příběh byl řiďoučký až hrůza. Ten protivný řezbář nebyl zdaleka tak zlý, jak se tu píše v hodnoceních. Horko těžko jsem u toho neusnula.

Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)

Samo o sobě by to bylo tak asi na 3*, moderátoři mi úplně nesedli, spektrum nabízeného umění bylo široké a pro každého, proto se taky asi každý v určitých místech nudil. Moc se mi líbily záběry exteriérové - z terasy na Hrad atd. Vzhledem k okolnostem to velmi potěšilo a proto 4*.

Krásná pokojská (2002)

Nic mimořádného, ale přesto jsem se ráda dívala na lidi bez roušek, kteří se scházejí v množství libovolně velkém. Fakt mám depku, takže jedu lehkou stupidní romantiku a tohle bylo fajn.

Švec (2014)

V rámci boje s kovidovou depresí tohle byla nečekaně dobrá volba. Dostatečně absurdní, přiměřeně vtipné, místy dojemné. Konec to trochu zkazil, ale furt lepší než číst zprávy.

Plavecký mariáš (1952)

Krásné vorařské záběry kombinované s propagandou. Protože dnes už takové záběry nikdo nenatočí, přidávám hvězdičku navíc

Karel Svoboda: Šťastná léta (2020)

Jako zpracování domácího videa dokonalé. Jako připomínka časů, kdy jsem byla malá, taky fajn. Jako dokument nic moc. Naštěstí u toho zněla super hudba.

Domácí víno (1963) (TV film)

Manipulátorské metody v ženském podání. Dana Medřická tu obětavou láskyplnou o všem vědoucí nepostradatelnou matku hraje tak věrohodně, až mi z ní bylo špatně.

Lupin - 1. kapitola (2021) (epizoda)

Když si Omar Sy (haha, rým) navleče oblek, má fakt velkej zadek. Oblek by neměl nosit. Viděla jsem to jen já nebo i někdo jiný?

Nevidím zlo, neslyším zlo (1989)

Příběh tohoto filmu je takový "docela" - fajn i nic moc zároveň. Ovšem je nabitý řadou slepě hluchých gagů, u kterých jsem se řezala smíchy nahlas. Třeba ten stereo-box. Nebo focení na policejní stanici.