Anthropoid (2016)

Zvláštní vidět hrdiny české historie v podání zahraničních hvězd. /// Přestože jsem věděla, jak to dopadne, stejně jsem to obrečela.

A pak přišla láska... (2022)

Chtěla jsem to vypnout po 20 minutách, nakonec jsem to dokoukala celý, ale buď jsem divná já nebo ten film. 😵😵‍💫

Apartmá v hotelu Plaza (1971)

Ta první povídka mi najednou byla nezvykle a nepříjemně povědomá. Tak pantáta by to chtěl prožít všechno ještě jednou? Haha. I to, že od svého manžela čekala víc (se sekretářkou spí každej), znám. Haha. Druhá povídka byla spíš nudná (až na ten prima rozčepýřený Barbařin účes). No a u třetí povídky jsem se docela nasmála, i když zažívat bych to nechtěla. Vlastně je to taková sbírka velmi přesně trefených manipulátorů.

Appaloosa (2008)

Zajímavé obsazení. Všem jim to tam moc slušelo. Místy lehce nudné, ale i tak se mi to líbilo.

Aquaman (2018)

Jednoduchý a předvídatelný příběh, ovšem podaný tak, že nemůžete utrhnout oko. Ano, tomu se říká pastva pro oči a mozek si bere dovolenou ;)

Armageddon (1998)

Taková hodně patetická pohádka pro velké kluky, kteří jako malí chtěli letět do vesmíru (ale uznávám, že velmi sledovatelná).

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Hodně ujetá verze A+O. Ale stejně jsem se bavila. Po dlouhé době jsem zase viděla Valérii, tu nejlepší Frenegondu ever, a její role (Miss Macintosh) tu byla nejzábavnější. Takže díky Valérii dám 3*.

A teď něco úplně jiného (1971)

Něco dobrý, něco ne, těšila jsem se, ale nenadchlo mě to. Ten dabing z 2016 tomu moc nepomohl.