Nejhorší obavy (2002)

Klasická dobře odsýpající ryanovka. Napínavé jako kšandy, i když člověk ví, že to dobře dopadne. Akorát ten Ryan je nějakej divnej... Ben zkrátka není Harrison.

Nejistá sezóna (1987)

Krom dalšího zkoušky a premiéra mé nejoblíbenější hry Vizionář, to můžu.

Nejlepší léta našeho života (1946)

Co tomu vytknout? Ani ta délka není na škodu. Silné uvěřitelné příběhy. Fascinující představitel bezrukého Homera, půl filmu jsem přemýšlela, jak to má udělaný, a ono doopravdy. Fred, jeho potíže s ukvapeným sňatkem. Byl to fešák i v civilu, nejen v uniformě. A bankéř Al, který se bojí o svou dceru, ale má smůlu.

Nejlepší muži (2012) (TV film)

Silný příběh zahlušený slabou režií. Vlastně se mi to líbilo rejžově snaze navzdory. No však tady radši ani není uveden, abych ho nemohla jmenovat. (Našla jsem ho na IMDb - Tim Whitby)

Největší showman (2017)

Když se na to bude někdo dívat jako na životopisný film, zákonitě musí být zklamán. Tohle je prostě MUZIKÁL a pravdu tam nehledejte, stejně jako v barnumské reklamě. Hned úvodní scéna mě vrazila do sedačky a oči z plátna jsem nespustila. Pastva pro oči, super taneční čísla (u mě vede to v baru ve 3). Tenhle film jsem určitě neviděla naposled.