• Rodinný

Muse: HAARP (2008) (koncert)

Naprostý hudební orgasmus v podání tří Britských bohů. Ze začátku jsem se skoro chvěl, když se mi po celém pokoji rozezněly tóny kytary, bassy, bicích a Bellamyho skvostného hlasu. Naprosto energický epic záznam, při kterém jsem se cítil jako bych Muse viděl na živo, což se mi často u Live DVD nestává. Nejvíce jsem si užíval Supermasive Black Holle, jelikož je to jedna z mých nejoblíbenějších. I když mě po hodině a čtvrt rozbolela hlava, protože jsem měl zvuk na plného, i s malým ztišením jsem DVD dokoukal do konce. Létající tanečnice jsou už jen třešničkou na dortě. :) 100%

Číslo 9 (2009)

Nepodařený animák, sice s hezkou animací, ale co na plat. 79 minut plné nudy a sledování času, kdy už se konečně začně něco zajímavého dít, či kdy už "9" skončí. I přes to si kraťas se stejným názvem od stejného režiséra pustím. 36%

Katy Perry: Last Friday Night (T.G.I.F.) (2011) (hudební videoklip)

Katy mám rád, i přes to, že živě jí to zrovna nejlépe nejde. Tohle se však jako klip a ani jako písnička moc nepovedlo. Tak snad příště. :)

Hotel Rwanda (2004)

Překrásně tragický snímek, který ve mně vyvolal emoce, již zhruba v polovině filmu. Bravůrní výkon Dona Cheadle jenom přidává na kvalitě. Hanba mi, že jsem na film málem nepodíval. Naprosto zasloužený Oscar. Možná konec nemusel dopadnout tak dobře, jak by člověk neočekával. Ale to už je maličkost. 91%

Piraňa 3D (2010)

Hororová komedie pro puberťáky s příděly ňader a sexy holek. Takové zajímavé Prcičky. Po hororové stránce hodně špatný film, po komediální stránce docela povedený film. I přes to, že jsem viděl ve 2D verzi. Pokračování však být vážně nemuselo. 69%

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Menší nadprůměr. Debilní začátek a vztah Anakina se senátorkou celý film kazí. Za druhou polovinu filmu však horší hodnocení dát nemůžu. Snad už bude 3. díl konečně za pět hvězd. 72%

Bunkr smrti (2008)

Lepší průměr. Žádné velké lekačky, ale přitom docela povedený "horůrek" s nějakou tou atmosférou a příběhem. 68%

Truman Show (1998)

Překrásný příběh prostého šviháka Trumana v podání geniálního Jima Carreyho, který zjíšťuje, že vše kolem něj je pouhá Reality Show, že nemůže nikomu věřit, pouze sám sobě. Naprosto jsem se do filmu vcítil a asi i díky tomu se mi film tak líbil. Velká škoda, že film není o něco delší. 97% A.. Kdybychom se neviděli, dobrý den, dobrý večer a dobrou Noc !

Klub rváčů (1999)

Brilantní drama, které jsem měl tu možnost zhlédnout až teď. Příběh, postavy, herci - vše na jedničku. Nečekaný konec filmu hodně přilepšil, protože se film občas topil ve zbytečně natahovaných scénách. Na hodně momentů jenom tak nezapomenu, protože se jen po prvním zhlédnutí zapsaly do mé TOPky momentů celosvětové kinematografie. Fight Club by měl vidět každý správný filmový fanda. 100%