• Rodinný

Méďa Béďa (2010)

Viděno v 3D Kině. Na to, že jsem jako malý Méďu béďu přímo miloval moc jsem si v kině nepošmákl.. První trhlinou celého filmu je bezpochyby dabing.. Hlavně v případě Méďi Béďi, který zní jako nepovedený Scooby Doo. Druhá "trhlina" je krátká stopáž. Je sice jasné, že je to dětský film a autoři chtěli aby u filmu děti vydržely, ale pro mě to bylo prostě příliš krátké. Klidně by se to vešlo do 12 minutové grotesky. Film mi nedal žádný zážitek, až na některé 3D scény.. Pokud vám není pod 15 nebo pokud nemáte děti je to škoda peněz. 57%

Fantastická čtyřka (2005)

Hezké a hlavně dobře vypadající triky, ale film byl moc krátký.. A to se jen tak odpustit z hodnocení nedá. 64%

Kuky se vrací (2010)

Velice zajímavý snímek na české poměry. 82%

3:15 zemřeš (2005)

Výborný to film!. Námět sice jednoduchý, nebo spíše inspirovaný v Osvícení, ale i tak se jedná o skvostný horor. Spousta lekaček, dobrých hereckých výkonů a hlavně strašidelné atmosféry. Hlavně vyniká Ryan Reynolds, stejně jako Nicholson u Shinningu. Zřejmě jediný a největší mínus filmu je to sračkoidní ukončení, které bych nejraději vystřihl a nahradil alternativním koncem ve kterém by George rodinu zabil. I těch pouhých 5 závěrečných minut (nepočítaje závěrečné titulky) alespoň u mého hodnocení ubralo jednu hvězdu. 85%

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Další z řady vynikajících animáků, a že to tak vůbec nevypadalo. Již podle obrázku tady to mnohé lidi od animáku odradí.. Málem to byl i můj případ. Hold film vypadá hodně dětsky. Naštěstí jsem Monstrům a Vetřelcům šanci dal. Nejlepší na celém filmu je bezpochyby Slizoun a v druhé řadě prezident. Na větší zábavnosti "Slizouna" by určitě vypomohl i lepší dabing, který se moc na oblíbenou postavu nevyvedl. No a já komentář končím, protože si musím vyměnit gatě! 86%

EZO.TV (2009) (pořad)

Pořad je odpadový, o tom žádná, ale některé ty "scény" se povedou viz.Youtube.. No a za tu občasnou srandu si to hvězdičku zaslouží. 25%

Čtvrtý druh (2009)

Naprostý souhlas s AngelAngie. 66%

Bulšit (2001)

První půlka filmu je bravůrní.. Jenže v té druhé jde humor nějak mimo mě. Charaktery znám již z klipu Marilyna Mansona - Tainted love (http://www.youtube.com/watch?v=GlbqIcO6lEY - HD! :-) , takže vlastně jedna ze záminěk proč si film pustit byl Manson. Vůbec mi nedochází proč se film jmenuje Bulšit. 62%

Dostaň ho tam (2010)

Po dlouhé době opět viděn kvalitní komediální snímek. Dokonce snad i lepší než Pařba ve Vegas. Sympatické hlavní postavy a děj taky vydařený + skvělý hudební doprovod. (Hned po shlédnutí jsem musel mít O.S.T v počítači) Hlášky a hlavně scény jako bitka ve Vegas, či skok ze střechy jsou nezapomenutelné. 72%

Piráti na vlnách (2009)

Za ten úžasný konec nejde dát horší hodnocení než 3 hvězdičky.. 63%