• Rodinný

Aladin (1992)

Milá Disneyovka, která potěší, ale ani nějak extra nenadchne. Ocení hlavně dětské publikum. 68%

Návrat do budoucnosti (1985)

Je to už pár let, co jsem tenhle legendární snímek spatřil v televizi.. A jelikož jsem si nedávno koupil celou trilogii na dvd, rozhodl jsem se si první díl konečně pustit znovu.. Tentokrát v originále s titulky. Back to the Future je právem vychvalovaný film s výborným hereckým obsazením, který si v budoucnu rád pustím ještě několikrát. 92%

Méďa Béďa (1964)

Méďu Béďu znám již od útlého dětství, a tak jsem se na celovečerák s radostí podíval. Dočkal jsem se ale profláknutého příběhu, který si myslím nemohl nějak zvláštně bavit ani děti. Občas se sice nějaký vtípek dvoum medvědům povedl, ale to je asi tak vše.. Krátkometrážní příběhy jsou o něco jinačí kalibr. 62%

Pán času (2005) (seriál)

Doctora jsem si pustil na doporučení přátel, kteří si "ho" nemohli vynachválit. Mě už svým pilotním dílem hodně bavil, a tak nebyl problém si pustit další a další epizody. Největší Doctorův problém jsou výkyvy u epizod.. Jednou se člověk královsky baví, jednou zase má problém celou epizodu dosledovat. Ch. Eccleston je hlavní důvod proč se mi první série tak líbila. Skvělý herec, který už jenom svou mimikou dokáže pobavit. Škoda, že se v hlavní roli neudržel déle.. David Tennant je sice dostačující nahráda, ale pořád jsem si na něj pořádně nezvykl. No a Billie Piper je taková sexy třešnička na dortu, bez které by seriál sice existovat dokázal, ale určitě by mu tahle třešnička chyběla. 1. série - 72%. Celkově: 72%

Vetřelci (1986)

První díl byl výborný, první polovina tohohle dílu taky.. Jenže někde v druhé polovině film přestal bavit. To, co bylo v prvním díle originální, je tady už otřepané a přemrštěné. Další z řady průměrných scifi filmů. 65%

Zázrak v černém domě (2008) (divadelní záznam)

Ikdyž jsem velíky fanoušek do divadla nikdy nebyl, tuhle inscenaci jsem si s radostí pustil kvůli Igoru Chmelovi. Zajímavá hra, dobří herci a hlavně skvělý Igor. Ještě bych podotknul, že se mi nejméně líbila M. Sidonová.

Kill Bill 2 (2004)

Asi budu jeden z mála, ale druhé pokračování jsem musel oseknout o jednu hvězdu. Většina tady chválí více dialogů, mně však chyběla ta "akčnost", kterou první díl přímo překypoval. Slabý druhý díl, který bych označil jako průměrný. 64%

Kill Bill (2003)

Další geniální Tarantinovo dílko. Sice ne tak geniální jako Pulp fiction nebo Reservoir Dogs, ale i tak parádní akční podívaná, která je místy i hodně zábavná. Bez Umy Thurman v hlavní roli si film představit nedokážu. 87%

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Po Avengers začínám všechny filmy s jednotlivými postavami od začátku.. Incredible Hulk špatný film není, líbil se mi, jen mu něco chybí.. Něco. Hodne akce, ale příběh se úplně nepovedl. 68%