• Rodinný

Americký táta (2005) (seriál)

Seriál, který mi nahradil Simpsonovi. Narozdíl od South Parku, nebo Family Guy mě AD chytl hned po první epizodě a to hlavně tím, že má inteligentnější humor, ikdyž.. Nemůžu si pomoct, ale AD patří na Špici těch nejlepších seriálů. Family Guy to občas moc přehání, Simpsonovi jsou až moc "Lehkohumorní" a dětští.. AD je přesně někde mezi nimi.. Hajzl Roger je určitě postava, kterou si každý zapamatuje a začne po chvíli milovat.. Mně to trvalo asi 5 sérií. Celkově prostě a jednoduše nemám seriálu co vytknout.. Oh boy, it's well to say: I love American Dad! 100%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

How I met your mother / Jak jsem poznal vaší matku.. Není to snad jedno ? Není. Ikdyž je dabing velice povedený, mám raději originál. 1. Série - 89%, 2. Série - 93%, 3. Série - 98% Celkově - 84%

Simpsonovi (1989) (seriál)

O seriálu jdou psát stovky vět.. Každý díl je něčím zvláštní a každý se vbije do paměti něčím jiným.. Výborný Český dabing, který o něco málo předčil orginál a hlavně Ujekaného Homera a skřípající Marge. Já však aktuálně dávám přednost orginálu, který se mi líbí více, a připadá mi i vtipnější. Futurama je o něco horší.. Simpsonovi se dají sledovat pořád, kdežto Futurama pouze několikrát. Jistě na tom má podíl velký epizodový rozdíl. Víc už se mi nechce psát, jen snad zhodnotím.. 1. série -95%, 2. série - 80%, 3. série - 85%, 4. série: 65%, 5. série - 70%, 6. série - 95%, 7. série - 92%, 8. série - 93%, 9. série - 96% ... 20. série - 85% Další série doplním, až když je asi po páté zhlédnu odznova :) 95%

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Patří k těm lepším sitcomům, jen škoda, že u nás není tak oblíbený jako v Americe, kde trhá rekordy ve sledovanosti.. Od slabšího začátku se Two and a Half men dostal mezi špici sitcomů a to hlavně díky Charliemu Sheenovi. Až po nahrazení Sheena za Kutchera mi došlo, že Charlie celý seriál vedl, a že bez něj už to není vůbec ono. Myslím si, že mohli najít za Charlieho mnohem důstojnějšího a lepšího herce, než je Ashton. // Po zhlédnutí celé série měním názor. Jednoho dne jsem se rozhodl dát seriálu ještě šanci a byl jsem mile překvapen. Humor je sice částečně jednodušší než byl za Charlieho éry, ale i tak to s Ashtonem docela solidně šlape. Alan se automaticky stal oblíbenou postavou, takže ať už je Ashtonova dějová linka jakákoliv, jsem ochotný ji přetrpět. 1. série - 85%, 2. série - 82% ... 9. série - 77% .. Celkově - 94%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Jeden z nejlepších Sitcomů současnosti, u kterého se solidně bavím. Sice připomíná IT Crowd, ale humor je hodně odlišný a zdaleka lepší. Seriál se řadí k těm, které mě dokáží naprosto rozsekat svým (občas prostým) humorem. Od začátku seriálu můžeme sledovat, jak se postava Sheldona mění z naprostého, zarytého nerda, na docela již prostého geeka. Ať už si kdo chce, co chce říká, seriál mě pořád baví a občasné výkyvy kvality mi vůbec nevadí. Nečekal jsem vůbec, že by seriál mohl mít 5 sérií a být pořád vtipný. 1. Série - 94%, 2. Série - 96%, 3. Série - 94%, 4. Série - 95%, 5. Série - 93%. Celkem - 86%