• Rodinný

Kdo přežije - Palau (2005) (série)

Komentář obsahuje spoiler/y. Jedna z dosavadních nejlepších sérií. Zpočátku jsem fandil Ulongům, měli zajímavější hráče. Prďola James, který si hrál na největšího tvrďáka mě snad bavil mnohem více než Fairplay Johny. :-D Moje srdce si zasloužila Angie, která měla vydržet do sloučení.. Vůbec jsem nepochopil na co byl kmenu již zmiňovaný James. Před sloučením jsem se zaměřil na Steph, která byla jednou z nejlepších přeživších všech sérií. No a posledním koňem, kterému jsem fandil byl Tom, který si výhru pracně vybojoval. Naopak mi vadili Coby, Caryn, Ian a Janu. Ian mě svou blbostí nejednou pobavil a ukázal, že jeho strategie stojí za velké kulové. Hodnotím - 8/10

Můžeme dál? (2012) (pořad)

Úroveň to jakousi má, bohužel nápad je vážně "vo hovně". 36%

Obřad (2011)

Jasný průměr. U hororů mi normálně většinou vadí když se nic neděje, tady však tyhle části byly mnohem zajímavější než ty "akční", kterých tady bylo stejně minimum. Vyloženě špatný film to není, hold mě do děje prostě nevtáhnul. 50%

Neighbors from Hell (2010) (seriál)

Po zhlédnutí všech epizod jsem se rozhodil seriál patřičně okomentovat. Neighbors from Hell je jakási slabá náhražka seriálu The Oblongs, sice se jako většina seriálů nesnaží kopírovat ostatní, ale humor je zde hodně podivný.. A je ho zde na málo. V jednu chvíli se seriál tváří jako noví Simpsonovi, v další se zase snaží o oplzlý humor, který se mu bohužel nedaří. Postavy jsou těžko oblíbitelné, stejně tak jako animace. Nemít seriál pouze 10 epizod, určitě bych s ním u prvních epizod přestal. 38%

MTV Europe Music Awards 2012 (2012) (pořad) odpad!

Jedno z nejstrašnějších předávání, které jsem kdy viděl. Otřesná vystoupení, strašné výsledky kategorií. Světlé stránky - Muse, The Killers, Alicia Keys.

Český slavík Mattoni 2012 (2012) (pořad)

Nebýt dementního Landy, tak se snad poprvé jednalo o průměrného Slavíka.. Vítězství přeju Charlie Straight, Tomáši Klusovi, Eddie Stoilow a tak trochu i Nightwork. :)

Místnost sebevrahů (2011)

Je jasné, že film s takovouhle tématikou si nezíská každého, zvlášť s tolika divnými scénami. Mně se však líbil. Spojení reálného světa se světem herním sice dohromady dává zvláštní mišmaš, ale když vás film zaujme hlavně tématem, budete ochotni to přehlédnout. A nakonec ještě musím zmínit soundtrack, který se pyšní peckami od mých oblíbených Billy Talent, nebo například indiány Blakfish. 85%

Rozdvojená duše (1945)

Hitchcock je pán režisér, ať už točí horory nebo detektivky vždy se jedná o zaručenou kvalitu. Jak už tady mnozí do komentářů psali, lze zde najít mnoho nedostatků, až do scény na lyžích mi žádný přímo před oči nevyskočil. Rozhodně stojí za zhlédnutí. 78%