• Rodinný

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Dosavaď jsem sledoval každý ročník, rozhodl jsem se dát šanci i tomuhle.. Já debil. 3/4 soutěžících bych tipoval, že jim Nova zaplatila aby do Superstar vůbec lezli, protože vypadali nehorázně uměle.. Nova už klesla tak hluboko, že i porno kanály jsou oproti ní zajímavější. Farna se chová jako kdyby si nevrzla 5 let, Soukup jako kdyby vypadl z Village People. Tohle opravdu dále sledovat nebudu a ani nedokážu, po Talentmánii největší televizní odpad, který jsem kdy spatřil. 0%

Kdo přežije - Panama (2006) (série)

Komentář obsahuje spoilery! Ale jo, hodně povedená série. Nechápu nač se rozdělovaly kmeny na čtyři, když se hned zase spojily. Kdyby je takhle drželi alespoň další dvě epizody, bylo by to mnohem zajímavější. STEJNĚ jako u minulé série se moje největší oblíbenkyně dostala na druhé místo, přál jsem ji to ze všech nejvíc, byla nejsympatičtější, nejkrásnější a strategii měla taky dobře vymyšlenou. Terryho jsem rád neměl,nemít tajnou imunitu, šel by pryč mnohem dřív. Ať už vypadal jako největší sympaťák mnohdy šlo poznat co za namyšleného blbce to je. Druhý a poslední oblíbený člověk, které jsem si oblíbil byla Cyrie, ta ikdyž byla z těch nenápadnějších, dokázala pobavit a nepřipadala mi, že by si na něco hrála. Nejvtipnější byli bezpochyby Shane a Courtney. Naopak jak už jsem zmíňil neměl jsem rád Terryho a dále taky Courtney, Bobbyho a Austina, ostatní mi nějak značně nevadili. Hodnotím 8/10

Muse Hullabaloo: Live at Le Zenith, Paris (2002) (koncert)

"Heeey, this is the best fucking concert in the world!" - Slova fanouška z bonusového materiálu. A taky má. Agónie trvající hodinu a třičtvrtě plná naprostých pecek, (nečekal jsem, že takové Uno nebo Muscle Museum můžou znít živě tak rozjetě) skvělého prostříhání a show celkově. Po HAARP jsem nečekal, že mě nějaký koncert dokáže dostat do většího varu, ale stalo se. Takhle rozjetého Matta jsem nečekal ani při nejmenším, ale koncertu to atmosféru jenom přidávalo. Balón(k)y, roztřískané kytary a bicí soustava.. Naprostá pecka! Stejně tak jako 40 minutový bonus. Škoda, že Dark Shines live se objevilo jenom na japonské verzi dvd. Muse jsem měl tu možnost vidět živě, z tohohle tracklistu zahráli sice jenom Sunburn a Plug in Baby, ale i tak to byl neskutečný koncertní žážitek. Ikdyž nám už chlapíci zestárli, pořád umí dělat hodně slušnou muziku. The 2nd law tour DVD bych se vůbec nebránil. 100% !

Klip (2012)

Zajímavý film, který ikdyž neměl žádné velké poselství, dokázal v člověku něco zanechat. Parádní herecké vystupování, hezky zmáknutá práce s kamerou a až neuvěřitelná reálnost pikantnějších či brutálnějších scén. // Jen by mě zajímalo jak velkou paměť měla Jasna v mobilu. :-D 76%

Definice lásky (2012) (TV film)

Zmatené, krátké a podivně pozkládané. Čekal jsem něco mnohem lepšího, nakonec mě zaujala pouze dějová linka herců Igora Chmely a Pavly Vitázkové. "Kráva" Barbora Poláková taky vynikala, jen škoda že se jí nedostalo lepšího příběhu. 42%

Černobílý svět (2011)

Hezky natočený snímek, který je možná až moc přeceňovaný. Ale zase kdyby nebyl, možná bych ho nezhlédnul.. Kupodivu film mě bavil celý, okouzlila mě Emma Stone a trochu jsem si během filmu i zasmutnil. 76%

Čtyři slunce (2012)

Čtyři slunce svítěj.. Na české filmy se dívám pouze s vyjímkama, většinou kvůli oblíbeným hercům, tento jsem zhédl kvůli Igoru Chmelovi. Z filmu mám po zhlédnutí smíšené pocity, mnoho scén bylo naprosto mimo, mnoha hercům nešlo nic rozumět a ukončení snad ani nebudu komentovat. Igor samozřejmě potěšil, líbil se mi zde více než v Rodina je základ státu. Společně s ním musím ještě vyzvednout Aňu Geislerovou a hlavně soundtrack od Vypsané Fixy. 54%

Žlutá ponorka (1968)

Beatlesácká animovaná šílenost, která se opravdu podařila. Spojení Beatles, animace a jejich písniček dává dohromady povedený a hlavně zábavný film. Hodně vtipů a taky velká kupa písniček v tom správném poměru. Ať už je člověk fanoušek nebo ne, film se jistě zalíbí. 73%

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Proč, proboha proč je v LOTR všechno tak šíleně natahované? Opravdu obdivuju ty, kteří se podívají na prodlouženou verzi. Až někde po hodně a půl mě film začal bavit. O něco lepší než druhý díl, na první však nestačí. Polovinu stopáže bych s klidným svědomím vynechal a to hlavně u konce, při kterém se zdálo čekání na žávěrečné titulky jako mission impossible. 76%

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)

Komentář obsahuje spoilery. Zatím snad nejlepší ročník vůbec. Milovaná Stephanie je zpátky a je přesným příkladem toho, jak se má hra hrát. Lepší hráč v Survivoru prostě nebyl a sám jsem byl překvapený jak geniálně Steph zvládala i "otázky na tělo" při finále. Nepochopím jak mohla porota vybrat Danni, jako vždy se řídila pouze svými komplexy nad tím, jak je Steph přelstila.. Ach ti američani.. Kromě Stephanie jsem si ještě oblíbil Judda, který byl sice nehorázný idiot, každopádně měl něco do sebe. Ikdyž v této sérii nebylo moc oblíbenců, Guatemala se pro mě stává nejoblíbenější sérií Survivora vůbec. 10/10