Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Špatný vtip, takhle sem se nenudil už hodně dlouho u akčního filmu, vlastně ono to moc akční není, spíš taková trapná komedie ( parodie ) na akční žánr což mě vůbec neoslovilo, z Cruise je mi čím dál víc zle, už se tam nehodí a Pegga hodnotím jako největší castingový omyl v dějinách akčního filmu. 50%.

Prometheus (2012)

Popcornová blbost jak vyšitá, ale já se báječně bavil. 75%.

Goyovy přízraky (2006)

Chvíli sem měl pocit, že se dívám na historickou telenovelu, fuj. 45%.

Vřískot (1996)

Popcornová hororová záležitost, dnes už klasika. 75%.

Rebelka (2012)

Dojemný příběh, perfektní, keltská hudba snad nejlepší co sem doposud slyšel ( většinou v hraných filmech ) a hlavní píseň od Lucky Vondráčkové je jen třešnička na dortu, ale jelikož sem se díval s českým dabingem pár procent musím ubrat, opravdu se mi poprvé u animovaného filmu stalo, že mě do uší drásá nepřirozený hlas hlavních postav, dabéry bych nechal popravit pro výstrahu, že takhle se to nemá dělat! 95%.

Letec (2004)

Jedinou slabinou tohoto snímku a pro mě dost zásadní je jeho přemrštěná délka, ale jinak je takřka vše dokonalé od hudby přes herecké výkony Blanchett v čele s DiCapriem, po výpravu a dramatickou složku soudního líčení. Zkrátit to a byl by to nezapomenutelný životopisný zážitek. 80%.

Román pro muže (2010) odpad!

V jedničce to zachraňovala Simonka Stašová, tady bohužel ani ten Miroslav nestačí, bože to jsme to dopracovali. 5%.

Bitevní loď (2012)

Nejtrapnější blockbuster od té doby co vznikl pojem blockbuster, sice triky úžasné, ale s akcí a tou nudnou vatou nevyvážené, na druhou stranu občas zábavné, ale to je tak vše. 65%.