Auta 2 (2011)

Bez chuti, bez zápachu, bez šmrncu, bez lesku, bez pixaru, z buráka mě bolí hlava, suma sumárum nejhorší pixar, ale na druhou stranu technicky do detailu vypiplaná animace, příště by to už ale nemuselo stačit. 65%.

Srbský film (2010)

Komentář obsahuje SPOILER!!! Oproti tomuto filmu jsou moje sexuální úchylky balada na nebi, opravdu nevím co si mám o tom myslet, jako erotický horor to kupodivu je zahrané výborně, scény nechutné, nepochopitelné, diskutabilní, opravdu by mě zajímalo když to točily jaká byla atmosféra na place, protože jestli si někdo myslí, že to je umění natočit opíchání čerstvě narozeného dítěte tak už opravdu nevím co je tohle za svět a to nemluvím o tom pokud to někoho vzrušuje. Dal bych za pět, ale to by si o mě někdo mohl pomyslet, že na tom ujíždím a že mě takové věci mohou vzrušovat, tudíž jen za tři za kameru, věrohodnost herců a za to, že to ikdyž nepochopitelně se odvážil natočit. 65%.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Pořád stejná pirátská bžunda, nemohu si stěžovat, akorát člověk má problém si zvyknout na nové postavy, když byl zvyklý na původní sestavu, ale zase na druhou stranu mu to vynahrazují postavy, které zůstaly věrné i čtvrtému dílu. 85%.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Jak mi to může být k chuti to jídlo, když z moderátora se mi chce zvracet ? 0%.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Vtipný, dojemný příběh, klobouk dolů nad choreografií kung fu, to muselo dát práce. 85%.

Paranormal Activity 3 (2011)

Prozatím nejlepší díl, atmosféra opravdu krásně hnusná, ke konci sem už skoro nedýchal. 85%.

Trestná lavice (2005)

Nejlepší roztleskávačky, tečka :D. 75%.

Gangsteři (2010)

Ani akce ani thriller, spíš takové komorní krimi, které vidím už skoro v každém kriminálním seriálu ala Las Vegas a Miami, jenže ty mají aspoň nějaký ten hype styl, který baví, tady jen obyčejná rutina. 60%.