Pan Tau (1988)

Pro mě nejslabší celovečerní film, kde hned ze začátku poznáte jak ztrácí dech. Mám co dělat, abych nedal nižší hodnocení, ale jelikož je to konečná, dám čistý průměr. Průměrných 50%.

Kate a Leopold (2001)

Slušná romantická komedie, kde jenom zamrzí, že Kate Ryan nezůstala u takových kvalitních filmů dodnes. Jako pohodový večer s otevřeným červeným vínkem naprosto dostačující záležitost. Slušných 75%.

Tajemství mumie (2010)

Opravdu milé překvapení! Dobrodružná a vtipná jízda od začátku až do konce. Besson ukazuje, že má opravdu talent. 75%.

Zkažená úča (2011)

Průměrná komedie , kde Diaz je opravdu, ale opravdu k**evsky sexy. Mimo to, takovou ''úču'' jsem si vždycky přál. 60%.

Futurama (1999) (seriál)

Seriál od tvůrců Simpsonovi. To se nedalo asi nic jiného čekat než takovou srandu. Bender má nejlepší narážky a mě nezbývá nic jiného než za Bendera udělit plný počet bodů a těším se na další celovečeráky. 100%.

Simpsonovi (1989) (seriál)

U mě nejlepší seriál všech dob. Od počátků až do dnešní doby neztrácí ze svého humoru absolutně nic. Naopak si myslím, že roste a roste s ním i humor, který je v dnešní aktuální. Samozřejmě moje nejoblíbenější postava je Homer, takové neuvěřitelné gagy může mít jenom on. Nejlepší na zabití nudného času. 100%.

Faunův labyrint (2006)

Nádherný film o hrozných věcech. Poprvé sem viděl spojení dospělého prostředí z 2.světové války a dětské fantazie. K tomu všemu nám do toho hraje strhující hudba, která graduje u thrillerových a hororových scénách, které střídají nádhernou pohádkovou fantasy Guiellerma del Tora. Nemůžu si pomoct, ale musím opakovat jaká je to nádhera. Ke konci sem ani nedutal a marně sem se snažil zadržet slzy. Kdo neviděl, nepochopí. 100%.

Kult hákového kříže (1998)

Nevadí, že film pochází z roku 1998, protože tohle téma je v současnosti snad více diskutovatelným než kdy jindy. Tudíž, když se podíváte na film dneska, ze své kvality vůbec nepolevilo. Edward Norton ve své podle mě nejlepší roli (+ Klub rváčů). Atmosféra strhující, která vyvrcholí nečekaným závěrem, který mi vyrazil dech a nechal mě několik pár minut s otevřenou pusou. Klobouk dolů. 100%.

Repo: Genetická opera! (2008)

Má to styl, atmosféru, trochu krve, písničky, ale jakmile se to dostane do druhé poloviny filmu, tak se z toho stává nudná operní fraška, která děj nikam neposouvá a já si nemohu dovolit dát vyšší hodnocení. Škoda, potenciál to mělo veliký, protože hororový muzikál tu ještě nebyl a asi dlouho natočen nebude, opravdu škoda. 50%.