Croodsovi (2013)

Další super animák, kterej potěší jak Nicolasem Cagem, tak všelijakou tou roztomilou zvěří ! Fakt se to povedlo, nejoblíbenější postava - tygr

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Pro mě jasných 5, tenhle seriál poslouží mnohem líp než antidepresiva. Můžu to jet pořád dokola a neomrzí to :) Charlie Sheen ve svojí životní roli, škoda, že to muselo skončit. Stal se v reálném životě tím, čím je v tomto seriálu, a to nemůže fungovat .

Temný případ (2014) (seriál)

Super duo hlavních představitelů, atmosféra ve stylu Se7en, hnedka to vtáhne do děje a člověk chce vědět a vidět víc ! Edit: Po čtvrtém díle už jsem chycenej jak ryba, jediná věc, která mě štve je, že už budou jen 4 díly v téhle sestavě. Pochybuju, že někdo metjůa může nahradit :/

Forrest Gump (1994)

Zajímavosti: Když Forrest mluví k hipíkům ve Washingtonu, jeho mikrofon je vypnut, když se ho ptají, aby jim řekl něco o válce ve Vietnamu. Podle Toma Hankse řekl toto: "Sometimes when people go to Vietnam, they go home to their mommas without any legs. Sometimes they don’t go home at all. That’s a bad thing. That’s all I have to say about that." 100%

Vlk z Wall Street (2013)

Tenhle film si nemůže oblíbit každý, jelikož tam oslavujou velkýho všiváka, ale já se bavil královsky. Herecký výkony, hudba, styl kamery, příběh, ženy, peníze, drogy :D všechno funguje na 10/10. Dicaprio si tu sošku za tohle jednoznačně zaslouží, ale záleží jak to ucítěj ty dinosauři, co o tom rozhodují :-)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Tak je konec. Musim pochválit Rudyho, kterýmu se podařilo nahradit Nathana téměř na 100% a celkově to pořád bylo originální až do konce.

Polibek upíra (1988)

On se do toho tak položil, a to bralo dech ty krávo ! Nasmál jsem se solidně, hlavně první půlku kdy celou dobu šikanoval tu recepční :D