Sherlock (2010) (seriál)

Moderní Sherlock? Ale fuj, to snad ne! Tedy taková byla moje první reakce, když jsem se dozvěděla o existenci téhle série. Jak jsem se tehdá spletla! Nelituji ani maličko, že jsem se do toho nakonec pustila - což bylo hlavně kvůli úžasnému hlasu Benedikta, zní skoro jako Alan Rickman :3 Nestihla jsem se nudit ani minutku, ba jsem se i dost nasmála. Prostě náádhera. Doufám, že další série se konat bude!

Revival (2013)

Nad očekávání dobře jsem se bavila. Taková blbůstka s jednoduchým a předvídatelným dějem.

Karneval (2013) (seriál)

První díl mi dovolil vytvořit si falešné naděje na kvalitní akční podívanou s krásnou grafikou. Dál už ale zůstávala jen ta krásná grafika. Karneval snad nemá žádný děj, jen hromadu nesmysných scén poslepovaných k sobě. Ale možná jsem jen po týdením rozestupu mezi sledováním epizod ztratila nit.

Perfect Blue (1997)

Do dokonalosti chybí dost, ale přece jenom, mozek jsem si pěkně zaměstnala. V jistých okamžicích jsem si nemohla nevzpomenout na Černou labuť. Vyšší hodnocení nedám, protože jsem přesvědčená, že za týden si už na tohle ani nevzpomenu.

RG Veda (1991)

Když p(r)ominu iritující hudbu, nervy mám stejně pocuchané. Nenávidím, když něco zůstane nedokončené. Kdybych to předem tušila... Příběh nepřináší nic nového ani zajímavého.

Noir (2001) (seriál)

Když to shrnu, nejvíc jsem si užila obrazy krajinek a hudbu. A asi budu krvelačnější, než jsem si byla dosud ochotná přiznat. Přece jenom, na minimálně 20 mrtvol na každý díl je loužička krve z nutnosti prostě málo. K tomu všemu ani příběh nijak nevyniká, nečekané zvraty se nekonaly.

Hakušaku to jósei (2008) (seriál)

Ách! Koník Kelpie je pašák. Všechno ostatní ale až moc průměr a příběh má větší díry, než jsem ochotná snést.

Itazura na Kiss (2008) (seriál)

Připitomělost hlavní hrdinky se zvládla udržet pod bodem praskání nervů a já se bavila. Zrovna jsem měla náladu přesně na nějakou takovouhle červenoknihovnovou oddychovku. Možná snižuju nároky?

Durarara!! (2010) (seriál)

Ach jo, teda vlastně ach ne. Čekala jsem pořádnou jízdu s krásnými muži - a dočkala jsem se rozbředlého čehosi s iritující předvídatelností. Jenom Shizu-chan mě udržel u obrazovky.

Aeon Flux (2005)

Dala jsem Aeon novou šanci - po pár letech a po shlédnutí seriálu. Proč se mi to jen poprvé nelíbilo? Vždyť tahle verze se veze ve stejném stylu jako seriál, přestože je mnohem optimističtější. A logiku tady zpochybňovat nebudu, to bych rovnou mohla do pekel odsoudit Batmana, Iron Mana a jim podobné.