Hanaukjó Maid tai (2001) (seriál)

Uh, tak na tohle nemám sílu, víc než jeden díl nezvládám.

Zmizelá (2012)

Teda, docela jsem se bála film zapnout, podle hodnocení tady jsem čekala naprostý brak. Ale tak špatné to rozhodně nebylo. Prostě průměr, a navíc čas utekl příjemně, nudit jsem se nestihla.

Hellsing - Hellsing X (2012) (epizoda)

Slabota, ale hraje si na veledílo. Skoro už jsem padala nudou, přestože v popisku stojí: akční.

Hellsing - Hellsing VIII (2011) (epizoda)

Proč musí v průběhu každýho souboje téměř všichni zúčastnění sáhodlouze komentovat svoje pohnutky a nálady? V předchozích dílech jsem to přežívala, ale už mi dochází trpělivost.

Herečka tisíciletí (2001)

Dá docela práci průběžně se orientovat ve všech průsacích snů a filmových dějů do "reality", všechno to ale svůj smysl rozhodně má. K dokonalosti ale pořád něco chybí...

Princess Tutu (2002) (seriál)

Nádhera. Ale až do poslední chvíle jsem doufala v jiný konec... i když tenhle asi dával největší smysl.

Kareši kanodžo no džidžó (1998) (seriál)

Co mě zaujalo, je velmi zvláštní (až kolážovité) zpracování - krátké animace se střídají se statickými obrázky, fotkami a občas jen černou plochou s komentářem. Celkově se mi náhled do denních starostí několika středoškoláků podkreslený padnoucí hudbou líbil (až na úvody shrnující předchozí děj pořád dokola v průběhu celé série). Oceňuji, že postavy mají uvěřitelné charaktery a seriál nabízí podněty k zamyšlení.

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Teď, když jsem to zvládla shlédnout po čtvrté, se jen utvrzuji ve svém předchozím hodnocení. Dokonce jsem už začala chápat smysl jistých scén (hodně napomohla skutečnost, že jsem si předtím konečně pustila Last Order).

Equilibrium (2002)

Zhruba posledních 20 minut jsem zírala doslova s otevřenou pusou. Působí to na mě jako 1984 s optimističtějším koncem, okořeněné Matrixem... Možná jsou filmy tohohle ražení na jedno brdo, ale stejně si nemůžu pomoct, abych se na ně nekoukala... váhání mezi 3 a 4 * rozhodla hudba a vyumělkované bojové scény.