Má je pomsta (2002)

Je mi skoro špatně.. ne, opravdu nemusím scény s přesekáváním achillovky a jim podobné. Film ve mně zanechal pocitovou stopu, myslím, že na delší dobu budu mít noční můry a deprese.

Šódžo kakumei Utena (1997) (seriál)

Kupodivu mě zpočátku neodradil přehršel růží, a jsem za to ráda! Přišla bych o takový skvost...

Sedm hladových (1988)

Nenadchne, ale ani neurazí, místy jsem se dobře bavila.

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Dává mi zabrat rozhodnout se, jestli dát plný počet, nebo ne. Pokaždé, když jsem začínala s úvahami, jestli nekoukám na naprostou blbost s rádoby filozofickými (ve skutečnosti nesmyslnými a často nadbytečnými) konverzacemi, přišel právě včas výborný díl, který všechno vyrovnal. Za zmínku stojí krásná hudba (a terminátor Archer).

Sněhurka a lovec (2012)

Hvězdička navíc za hudbu a Charlize... Ještě bych zvládla film poloviční délky, tohle se ale přehouplo v nesnesitelnou nudu a musela jsem se hodně přemlouvat, abych to dokoukala.

Varan vs. Kobra (2005) (TV film)

Za pobavení tu hvězdičku dám. Nevím, jestli to bylo vinou dabingu, ale dozvěděla jsem se velmi zajímavé informace, např. že varan a kobra jsou nebezpeční obojživelníci. Výborný film na večer s alkoholem :)

Kurozuka (2008) (seriál)

Začátek byl slibný a s nadšením jsem se vrhla na další díly... ale zhruba od půlky se z příběhu stávala pořád větší slátanina, kterou nevyžehlili ani koncem. Asi jsem očekávala zázraky, ale slabé 3*

G@me (2003)

Jsem nadšená scénářem! Rozhodně jsem nedokázala předvídat, co se stane v následujících minutách a každý zvrat děje mě dostal. Jedinou výtku mám k hudbě, která se ozývá v nevhodných chvílích a často tam ani nesedí žánrově.

Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (seriál)

Skvělá podívaná, nenudí (dostatek bojových scén) na druhou stranu má i citovou hloubku. Vše doplňuje výtečná hudba Yoko Kanno (další plus).