Jeden musí z kola ven (2011)

herecké obsadenie je perfektné, každý hrá čo to dá, je to správne zamotané, ale stále mi niečo chýbalo... snáď po druhom zhliadnutí budem hodnotiť vyššie.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

keď som bol malý, tak tento seriál bol pre mňa niečo výnimočné. všetky 3 série som videl, a tak sa mi zdá, že ak to nájdem tak si dám rerun len pre dobro starých čias!! PS: Pokryteckých skurvencov, čo hodnotia odpadom aj keď sa im to ako malým páčilo by som zavesil za gule do prievanu, nech sa naučia že vlastný názor a pocity sú dôležitejšie ako to čo povie niekto druhý. BOUZERANTI!

Power Rangers: Film (1995)

fuck yeah! ako malý som to miloval, serál takisto, nemôžem dať menej ako 5*!!

Sherlock (2010) (seriál)

veľmi dobrý seriál, každý kto má rád detektívky si príde na svoje. len stále čakám na moment "that will blow me away".

4.3.2.1 (2010)

dobrý nápad, nie najlepšie prevedenie, trošku viac dramatickejšie, viac akčnejšie a humornejšie a bolo by to perfektné. Škoda, že najzábavnejší vo filme je Kevin Smith, a naviac ma potešilo zhruba polminútové cameo Plan B(Ben Drew). Emma Roberts je najsymaptickejšia z celej hlavnej štvorice.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

rozmýšľal som medzi 3,5 a 4. Nakoniec som si to nechal pretráviť cez noc a dnes som sa rozhodol dať 4. Príjemne sa na to pozerá, nenudí to, ale tá "tieňová hra" mohla byť trošku viac tieňovejšia.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Príjemne nepríjemný seriál, ktorého prvá séria mala veľmi skvelé časti a asi pár priemerných, no celkový dojem je veľmi pozitívny. "Now, what am I going to do with you?" Teším sa na druhú sériu.

Hranice smrti (2007)

20 minút kratšie a trošku rýchlejší rozjazd a bolo by to ok.

Hanna (2011)

skvelá hudba

Cesta samuraje (2010)

niečo viac do deja a tým pádom dlhšia stopáž a bolo by to za 5.