Mlýny smrti (1945)

Syrová autenticita. Film pro všechny ty, kteří popírají existenci KL a holocaust berou jako omyl, který se nikdy nestal.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Odpad všech odpadů, ve kterém se exibují rádoby celebrity, které uvádějí ještě větší nuly, než je sám pořad.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Netuším, jakými katarzemi musí, nebo museli projít diváci a herci. Diváci, kteří chtějí film shlédnout a herci, aby v tomto paskvilu účinkovali. Jediným pozitivem tohoto filmu byly rozzářené oči mého malého syna, který je oprostěn od všech těch kravin, kterými se film množí a návštěva kina byla pro něj velkým svátkem.

Barbar Conan (2011)

Dávám pouze tři hvězdy a to ne za film jako takový, ale za 3D. Jinak si myslím, že remake se vůbec nepovedlo. Zlatý dobrý Arnold. Nemohu si pomoci, ale neustále se mi tam pletli filmy jako Král škorpion ( boj Conana s pískovými bojovníky ), Piráti z Karibiku ( souboj na lodi ), Souboj Titánů ( oživlá maska, jako useknutá hlava harpie ), nebo Pán prstenů ( útěk z bořící se jeskyně lebek ). Takže kdyby to nebylo natočeno v 3D, tak jasný odpad.

Světová invaze (2011)

Poměrně slušně udělaný film, kde do poloviny jsem se nenudil, ale pak z tohoto snímku na mě doslova začal pršet ten známý americký patos a patriotismus, který tak nesnáším. Proč třeba jinde na světě nikdo nenašel a nezneškodnil řídící centrum ? Protože nikdo nebyl amík. Celkově mě film nenadchl, ale ani neurazil. Proto slušné tři hvězdy.

Ženy v pokušení (2010)

Jen jednou až již nikdy více. Čekal jsem od tohoto filmu více.

Transformers (2007)

Na mém hodnocení filmu se odrazil fakt, že tento žánr mne minul velkým obloukem a já jsem tomu vcelku rád. Nicméně ke sledování tohoto snímku mne "donutilo" 79% hodnocení na ČSFD. A upřímně, nechápu to. Děj o ničem, dalo by se najít spousta podobných námětů, snad jen trochu efekty, ale taky jsem už viděl lepší. Možná i proto, že podobní autoboti na mne číhají v každém obchodě. Takže shrnuto a podtrženo, dvě hvězdy za efekty.

Machete (2010)

Když jsem na začátku filmu viděl padat hlavy a stříkat krev, říkal jsem si, proboha. Ale jak děj filmu plynul, uvědomil jsem si, že černým humorem nevládnou pouze angličané. Mám dojem, že některé hlášky typu : " Machete neesemeskuje, či Machete improvizuje " mají dost dobrou šanci zdomácnět v naší mluvě. P.S. Podobnost Macheteho zalíbení v zahradní technice s Bédou Trávníčkem je čistě náhodná...

Rituál (2006)

To by jeden neřekl, co všechno je Cage ochoten natočit. Jediný pozitivum filmu bylo, že neseremed turbo uhořel a nekonal se žádný americký happy end.

Transsibiřský expres (2008)

Velmi slabý průměr. Elektrizující název a příslib napínavé podívané. Ale ouha. Hodinu jedeme vlakem dějem filmu, z čehož vybočují pouze chvilkové návštěvy ruských nádraží a "život" cestujících ( kdo chce, může nastoupit do vlaků )-vyrážejicích směrem na Slovensko ). Když už se divák dočká nějaké zápletky, tak jak rychle přišla, tak rychle odešla.