Šťastné údolí (2014) (seriál)

Veľmi dobrá mini séria. Obe série, dokonca druhá ešte lepšia. Špinavé Anglicko a jeho hriešny ľud a odvážna policajtka

Waco (2018) (seriál)

Napínavé. USA Army a jej dokonalý obraz stupidity

Zastavte temnotu (2018)

Pokus o Alaska psycho réžii nevyšiel. Atmosféra a príroda nestačí. Príbeh mal byť lákadlom pre milovníkov Wolf pack horror story, no nevyšlo to. Herci sú ťažkopádne trapni a celé je to trápenie, pri ktorom zaspí aj môj pes. Nie ďakujem, dve *

Glory (2016)

Úprimný obraz krajiny

Kapitán (2017)

Originálne, koncom sa to zvrhlo na tragi komicku frasku. Konzervatívne oko prizmurajuc sa dá film i hodnotiť vysoko pozitívne. Čierno biele prevedenie je atmosféra a hlavný herec je výborný

Godless (2017) (seriál)

Tak výborný výber postáv vie máloktorý. Simply perfect. Dej ma jednoduchú zápletku, ved divoký západ bol taky. No krásne sa to začne zamotavat a vyvrcholenie je epochalne. Užil som si to. Keď nie je western dobry, je to nuda. Tu to nehrozí. Hlavní hrdinovia sú pani herci a obdivujem tieto talenty.

Děsivé dědictví (2018)

Dlhé, temné a psycho. Satanisticke a vôbec nie perfect. Pre fajnsmekrov možno, no skôr zaspite ako budete chápať

Zaprodaní bance (2018) (seriál)

Inteligentné, strhujúce, napínavé. Réžia a scenár veľmi dobre. Ako to funguje v spinavom investičnom bankovníctve je lepšie nevedieť. Prispôsobiť k tomu divokému rodeu aj súkromný život je priam nemožné. Seriál Nemci natočili solídne.

Než přišla bouře (2018)

Shailene má pekné oči, ale hrá mizerne a umelo. Film má svoje čaro, ale neponúka nič nové pre diváka, ktorý videl podobných filmov tucet. Nie že byto bolo zle natočené, ale je to strašná nuda a ako sa kýve loď, tak zaspíte. Pre melancholické duše správny výber, pre zaľúbené páriky azda tiež. No ja dávam 2*, fakt very boring.