Než přišla bouře (2018)

Shailene má pekné oči, ale hrá mizerne a umelo. Film má svoje čaro, ale neponúka nič nové pre diváka, ktorý videl podobných filmov tucet. Nie že byto bolo zle natočené, ale je to strašná nuda a ako sa kýve loď, tak zaspíte. Pre melancholické duše správny výber, pre zaľúbené páriky azda tiež. No ja dávam 2*, fakt very boring.

Upgrade (2018)

Pre mňa scifi thriller roku. Nie je to až tak prešpikované scifi, ako som sa obával. Je to zmeska drsňáka, pomsty, spravodlivosti, cyborg súbojov/matrix a super hudby. Film sa nanič nehrá, zábava a napätie graduje, tak ako má. Nie je to zbytočne rozťahané a budete sa baviť. Pripomínalo mi to starého dobrého robocopa, neviem prečo. Herec Logan podobajúci sa na Toma Hardyho je prirodzený a hrá to super. Odporúčam.

Neznámý voják (2017)

Krasne a sympaticky vojak so sedliackym rozumom a a zmyslom pre humor

Patrick Melrose (2018) (seriál)

Ťažké detstvo, drogy, aristokracia, smotánka. Parádna kombinácia, pri ktorej sa zastavuje dych. Masky a hranie sa na kráľov. To by nedal hocikto. Patrick to válí. Dobrý herec bez pochyby. Obrovské zlo, ktoré zažíva milióny deti sa odzrkadlí v ďalšom živote.. Toto nešťastie v bravurnom anglickom kabáte so štipkou čierneho humoru stojí za 5 hodín života

Den co den (2018) odpad!

Picovina pre deti

V bezpečí (2018) (seriál)

U me dobrý... Anglický prízvuk a anglický pospolity ľud, ktorý sem tam zakopne za hranicu zákona a dexter to všetko rieši

Dexter (2006) (seriál)

Videl som všetky série a môžem povedať, že originalitou a napätím omami každého nárocnejsieho diváka

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Super, f a k t. Super? Ani nie, zatoze brnkaju na najcitlivejsiu strunu diváka sa nepokakam. Postihnuté dieťa s nadanim a super rodičmi, čo sikanuju v škole. Och Lord, tak obohrane a v US and A pokrytecke. Hrajú sa na svatuskarov. Ok, pre deti a mládež, do kina, povinná jazda. Takto sa mame správať k slabším. No film sa dal spraviť oveľa zazivnejsie a menej sladucko. Nie ako punč rez z Tesca. Škoda, tešíl som sa na Jacoba , v izbe excellent, tu nuda

Tully (2018)

Ze tam dajú Charlize? A tu kocku, čo nezmurka a ma krásny face? Ok, mamičky, poďte pozerať, pripomeňme si, aké je materstvo, obzvlášť v 40, náročné. Dej nulový, s prvkami brnkania na súcit. Pozerať sa to dalo, avšak použitie scenára bolo nedotiahnute bez chilly a stavy. Škoda

Ghostland (2018)

Originálne, prvky US horor klasiky. Miestami roztahane, no nepriateľ je nepríjemný úchylný a budete sa báť. Celkom fajn na taky jesenný večer s pohárikom. Hudba klavír tiež ok