A Bit of Fry and Laurie (1987) (seriál)

Mě to přišlo i lepší než Monty Pythoni.Taky je zajímavé vidět mladého Dr.House jako čistokrevného komedianta;-).

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Američané,vždy přesně a nebojím se říct až pedantsky pečlivě dodržující historická fakta (stejně jako vždy s úctou a pokorou přistupují k adaptacím literárních děl),nám odhalují dějiny.Já to třeba vůbec nevěděl,že lovil upíry.A ''chytří'' lidé se můžou posrat ze všeho toho prznění historie (o které neví ani hovno).Možná bude problém v nedostatečné transparentnosti názvu,ne?Tss..takhle lhát.Pěkný je např. komentář uživatelky s řekl bych až krutým nedostatkem sebereflexe.Obzvlášt' ta část o nedodržování fyzikálních zákonů (film o upírech!) a ještě ta část divák nerovná se hlupák (to řikám,krrrutý nedostatek,už ten nick je toho důkazem).A taky vždy skvělý a originální pisatel teutates,jehož názory sou oslavou lidského myšlení.Akorát mi tam tentokrát chybělo něco s předponou pseudo,pseudo-cokoli.To je fuk,hlavně at' to tam je.Příště.To že se to bere přehnaně vážně je taky nesmysl (je vidět na případu Battleship jak se tu nadsázka ocen'uje).Prostě to není komedie.Já bych pochválil výpravu a masky (po dlouhé době kdy někdo vypadal aspon' jako někdo kdo někoho hraje),ale důrazně dodávám,že je to strašná blbost (to abych se nepřipravil o nějaký vyměněný bodík,který mi dodá mylný pocit vlastní důležitosti).Ale je fakt,že od Timura bych čekal větší náhul (akce a nic víc).

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Tam venku - něco tam je- mám-strach! Nářez mě se to líbilo víc než jednička.Musí dabovat Tůma(dejdar je shit).Moje nejoblíbenější komedie,která je skvělá v každém okamžiku.BUNDRBÁL

Adamova jablka (2005)

''Kdyby se všichni řídili rozumem svět by byl temné místo.''Sochoking to dokonale vystihl ve čtyřech slovech a i když to vůbec není film pro mě a na dány je až moc fílgud,tak sem si to Take That taky musel pobrukovat.Absurdné!A ako.Ale rozhodně nemám chut' se nad tím nějak rozplývat.

Agent bez minulosti (2002)

''Příjdu sem a první co zkoumám jsou vzdálenosti a nouzové východy''.Já mám radši staré známé než nové Neznámé.Damon je démon a Bournův dokonalý pragmatismus je lahoda sledovat.Veškerou smetanu sice slíznul Greengrass ale Liman tuhle sérii rozjel.A rozjel ji hodně dobře.Zvedám na 5.

Agora (2009)

Pro ty kteří po přečtení obsahu nepochopili jak tohle skončí,můj komentář obsahuje SPOILER (a to nemluvim o tom,že jde o historický film-intelektuáLOVE-vy se mi jen zdáte!).Speciálně pro defa korunka,Eodeon a Maher.Těšil sem se na film ze starověkého Egypta,ale tady se pořád řeší jenom nástup křestanství.Pomalu sem si ani nevšiml že se to odehrává v Egyptě.Mohlo to být kdekoli.Rachel Weisz byla ucházející i když její tragický konec mi byl úplně šumák (to je ten spoiler!),protože emoce se tu nekonají-to sem chtěl říct tím spoilerem.Hodně mě to zklamalo.Snižuju na dvě.Tohle prostě není absolutně ničím originální ani vyjímečné.Předvídatelné od prvních minut.Poslouchat to že křestani sou pokrytecké svině už nudí i mě.A ještě něco:tohle sou komentáře!!!! Ne recenze!!!

Aimee a Jaguár (1999)

Krásný milostný příběh podle skutečnosti,který se odehrává v německu během 2.světové války.Láska mezi němkou a židovkou která nemůže a taky neskončí happyendem.Hercký koncert hned několika německých hereček.Koukal sem kvůli Johanny Wokalek kterou mám v top herečkách,ale tu tady s přehledem svým dokonalým herectvím válcuje Maria Schrader.A ještě je to nejhezčí němka co sem snad kdy viděl.Hezký film.

Akeelah (2006)

Obvykle mi patos nevadí ale tohle už bylo opravdu moc.Ono by se to klidně patos mohlo jmenovat.

Akta X (1993) (seriál)

Ze startu určitě na 5,jako děcko sem tím byl skoro posedlý,ale později už to nebylo ono.A ten poslední film-škoda mluvit.A musím říct,že konspiračně-ufoní díly mě bavily nejmín'.Nejlepší je nezapomenutelné Hnízdo s Douge Hutchinsonem (ten co jedl játra;).

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Chci uvěřit,že si ze mě děláte prdel.Vlastně asi kterýkoli díl seriálu je lepší.