Kokain (2001)

I když Johnny zahraje George tak, že mu celý film fandíte a litujete ho, jak je celý svět občas proti němu, tak rozhodně nemůžu říct, že to ve skutečnosti tak bylo. Nechápu to okouzlení z Penélope, ani normálně mi moc sexy nepřidá a tady navíc působí skoro jak šlapka...

Jak vycvičit draka 2 (2014)

No to zase byla píčovina. Jednička byla originální a super. Tohle je prostě dvojka - to samý, ale ve větších dávkách a bohužel děj je také o hodně slabší. Nakonec, jak mohl Drago ovládat toho mega draka, kterej by ho zabil jedním pšýknutím?

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Netuším, jak mám hodnotit. Film to je velmi působivý, ale o 2 roky mladší švédská verze je údajně úplnou kopií. Nemám opravdu sílu koukat teď na dějově stejný film, i kdyby byl dost odlišně natočený, takže se spokojím s tím, že se mi film líbil.

Zmizelá (2014)

Dlouho jsem přemýšlel, co bych k tomuto filmu měl napsat. Je to jeden z filmů, který divákovi vyrazí dech. Dokonce to ale ani neudělá v posledních minutách filmu, jako většina filmů takového typu. Povede se mu to už v polovině a pokračuje v tom až do úplného konce.

Železná srdce (2014)

Bradu Pittovi se kosení nácku nějak zalíbilo, takže po Hanebných parchantech si sehnal novou partu a šel jim nakopat zadky znova. Tady už sice nevyhraje válku, ale udělá kurva pořádnej kus práce... I když byl film v podstatě bez děje, je tam pořád na co se koukat. 75%

Vyjednavač (1998)

I když byl film dost předvídatelný (tedy kromě konce, podle toho, jak vyjednávání probíhalo, jsem tipoval na ty "špatný" úplně někoho jinýho), tak Spacey a hlavně Jackson předvedou takový výkon, že to zas tolik nevadí a udrží i tak ve filmu dobré napětí.

Mars útočí! (1996)

Jako komedie je to fajn, ale akční podívanou od toho nečekat.

Pot a krev (2013)

Hodně vtipná komedie. Když jsem se na začátku dozvěděl, že je to založeno na pravdivé události, myslel jsem si, že je to další sranda, ale když mi na konci ukázali fotky pravých zločinců na porovnání, tak mi to nedalo a musel jsem se kouknout, jak to vlastně je. Chápu, že z velké části to je Hollywood, ale opravdu se tenhle příběh (možná trochu méně absurdně) stal.