Reality Show (2012)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - HORIZONS - Horizonty (Reality / REALITY SHOW / Reality Show) - Ani ve filmu jsem takhle člověka mimo realitu dlouho neviděl. Od první chvíle byl totálně mimo, štval mě tím v každém záběru, prostě ideální člověk pro nějakou stupidní Reality Show. Škoda, že to ostatní neviděli... - 5. 7. 2012 - kino Městské divadlo - Karlovy Vary - 35%

Ráj: Láska (2012)

47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (Paradies: Liebe / PARADISE: LOVE / Ráj: Láska)

Až vyjde měsíc (2012)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - HORIZONS - Horizonty (Moonrise Kingdom / MOONRISE KINGDOM / Až vyjde měsíc) - Tak tohle jsem nepochopil nebo to můj mozek nepobral... - 6. 7. 2012 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 2/3 filmu - 20%

Margaret (2011)

47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (Margaret / MARGARET / Margaret)

Země bez zákona (2012)

47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (Lawless / LAWLESS / Země bez zákona)

Holy Motors (2012)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - HORIZONS - Horizonty (Holy Motors / HOLY MOTORS / Holy Motors) - Příběh tohoto filmu začal když jsem viděl plakát k filmu, to byl první signál skvělého i bláznivého filmu který skutečně nastal. Vizuální dokonalost, scénáristická extáze, vizuální požitek. Absolutně šílené dvě hodiny absurdností, totálně střeštěného blaha. Film co nejde okomentovat o čem byl, protože tento námět je nekomentovatelný, tento film musí člověk vidět a okomentovat sám. A buďto sedne a budete v sedmém nebi jako já a nebo (jako dosti lidem) nesedne a budete nadávat (a určitě né málo)... - 6. 7. 2012 - kino Thermal - Malý sál - Karlovy Vary - 2. místo - 95%

Prezidentské volby (2012) (TV film)

47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (Game Change / GAME CHANGE / Prezidentské volby)

Nejmilejší nepřítel (2012)

47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (En fiende att dö för / AN ENEMY TO DIE FOR / Nejmilejší nepřítel)

Faust (2011)

47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (Faust / FAUST / Faust)

Na druhé straně kopců (2012)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - HORIZONS - Horizonty (Dupa dealuri / BEYOND THE HILLS / Na druhé straně kopců) - Takové lehké a nechtěné (a nevím jestli Alinou hrané) vymítání ďábla... - 30. 6. 2012 - kino - Pupp - Karlovy Vary - 65%