Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

nostalgicke spomienky na detstvo :-D ale i teraz sa pristihnem ako sa na tom pousmievam a bavi ma to priznam sa :-D

Saw 4 (2007)

trvam na tom, ze je to zbytocny diel serie, ale nakoniec az tak nenudi. Nelogickost a nuda striehne na kazdom kroku a vy iba netrpezlivo cakate na dalsiu brutalitu, aby Vas alespon nieco prinutilo vymanit sa z letargie.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

perfektne vyvrcholenie trilogie!!!! Boje o Minas Tirith ci pred branami Mordoru boli pastvami pre oci. Ta beznadej Vas dusila, to stastie a radost Vam vhanalo slzy do oci. Ostava iba dufat, ze i ostatne Tolkienove knihy neostanu Jacksonom nepovsimnute. Hobit uz pomalicky prichazda :-)

Pátek třináctého 8 (1989)

snazit sa po 8. krat vytvorit nieco originalneho v ulohe neporazitelneho vraha hlupych teenagerov je uloha pre bohov. Nudne, bez napadu opakujuce len to co tu uz bolo 7 krat a navyse slasher s mnozstvom krvy nepodareneho holenia sa.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

ako velkemu fandovi mi neostava nic ine ako dat 5*. Ale nie, vygradovany 1. diel to epickej bitky, ktora je predzvestou " Velkej vojny o prsten" a Stredozem! Mozno trosku chaoticke prestrihavanie medzi jednotlivymi dejovimi liniami, ale inak dokonalost. Moje srdce sa tesi na Navrat krala.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

fenomen, ktory ma pohlitil i s topankami. Miloval som knihu milujem aj film. Nadherne stravenych 172 minut, ktore Vam utecu ako voda. Top scena tohto diela je Moria a Balrog!!! Bez debaty.

Pátek třináctého 7 (1988)

celkom predvidatelny dej, pribeh s troskou humoru ( smrt v spacaku :-D ), a nepochopitelny zaver na hranici unosnosti. Telepatia uz bola, co bude v dalsom diely???