Lví král (1994)

uz od uvodnych tituliek sa mi pred ocami spolu s filmom odvijali aj spomienky na detstvo. Moja prva navsteva kina....moj prvy film....moj prvy animak....a asi 2 metrove hovado co predo mnou sedelo :-D Velmi pekny pribeh, nadherna hudba a sympaticke postavicky..nadherna spomienka na ranne detstvo...Hakuna Matata :-D

Přichází Satan! (1976)

vopred sa vsetkym ospravdlnujem :-) atmosfera pochmurna, pekne vygradovane, hudba tak isto...ale...ale som sa neuveritelne nudil! Co narobit nie je to pre mna

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Jezisi!!! Keby somarina kvitla tak toto je rajska zahrada. Jedinou a dost podstatnou chybou AvP2 su ludia. Zostrihana verzia honu Predatora na Alienov o dlzke cca 15 - 20 minut by bola hodna Oscara ale tato blbost fuuuuu...jedine co chvalim su uz spominane sceny "lovu" a este mobilita Predatora vzrastla oproti prvemu dielu asi o 200%.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

uzasna rozpravocka pre vsetky vekove skupiny. Nadhera, porovnatelne s prvym dielom. P.S.: vsimli ste si, ze v kazdom uspesnejsom animaku sa najde postavicka s mierne podlomenymi nervami??? Tyranosaurus :-DD nema chyby

Vetřelec vs. Predátor (2004)

dockali sme sa stretu 2 najslavnejsich mimozemskych priser, chybali uz iba tie pozemske Sigurney a Arnie :-D...ale nie objavilo sa tu paru naraziek i na povodne filmy, a Anderson je reziser, ktory sa snazi sposobom "co najviac akcii" neuspat divaka. Riadna davka trapnych a nelogickych situacii, ako aj neuveritelne neohrabany predatory a heroicka ebony girl!! Hodnotenie asi iba za prvu polovicu druha by bola myslim na odpad

Prokletý ostrov (2010)

akoze????? naposledy ma tak zmagorilo liter vodky a dve krabicky cigariet!!! Uzas, perfektcionizmus atd. Spolupraca Scorsese & Di Caprio sedi asi tak ako rit na serbel. Odporucam kazdemu!

Toy Story: Příběh hraček (1995)

musim sa priznat ze zo zaciatku som rozmyslal co vsetci na tejto rozpravocke vidite?? Ale postupom casu sa predo mnou odohraval naozajstny Pribeh Hraciek!! Skvely pribeh, vizualna stranka, postavicky, humorne ladene...stalo mi to za to.

Nová noční můra (1994)

nebyt toho "uchvatne konca" napocudovanie by z toho bol dobry film. Temne, strasidelne, putave.... novy facelifting Freddymu nesadol.. Skoda no, ale Wes dokazal este prekvapit

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991) odpad!

Hroza z Elm Street -- Freddyho pomsta za predosle 2 diely!!!....hrozny herci, hrozny scenar, hrozne dialogy, hrozny film, hrozne.....vsetko... preboha jedine co bolo dobre zaverecny klip rekapitulujuci Freddyho paseku od prveho dielu a sem-tam podarene vtipky od Roberta Englunda...Inak hroza ....

Předčítač (2008)

jedine co mi vadilo bolo to preskakovanie casovych obdobi...raz pritomnost, raz minulost...inak urcite kvalitny film len nie moj zaner