Slepičí úlet (2000)

ale podarene ksichtiky mali tie sliepky :_D pravdu povediac cakal som viac. Zaciatok trosku nudny, postupna gradacia humoru az k zaveru. Nebyt jeho hodnotenie by slo o 1* dole.

Saw: Hra o přežití (2004)

skoro klasicky krimi thriller az na genialne, a veruze prekvapive, vyvrcholenie!!!

Pocahontas 2: Cesta domů (1998)

uboha snaha nadviazat na komercne uspesnu jednotku. To co sa odohravalo v prvej casti (pribeh lasky) sa v druhej zmenilo na hriesny "milostny trojuholnik", ktory by prisiel aj malym spuntom dost podozrivy :-D

Pocahontas (1995)

spomienka na prvy stupen zakladnej skoly a navstevy kin v ramci vyucovania. Pribeh lasky plny "zbytocnych" pesniciek (ako vzdy), ale odlahceny o davku humoru v podani zvieracich postaviciek

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

a potom, ze s mladymi neni rady!!! Film matuci uz dost zmatene 15-rocne srdiecka. Co si moze taka holka v kine povedat??? Hmmm...mam frajera no ide na 2 tyzdne k babke ( :-D ), najdem si druheho, ked sa prvy vrati necham toho druheho ( aaaaa chalan hore bez), ved mozem mat viacerych ( aaaaa zase hore bez), ked to funguje vo filme ( aaaaaa boze ale tu ich je)......hlupost hlupost hlupost ... fakty film staviajuci na trzby s dorastu (teda s penazeniek rodicov)..... a ti vlckovia...hmmm :-D ... ale na druhej strane Dakota Fanning!!!!! hmmm ... na to ze ma 15 :-DD

Tom a Jerry: Sherlock Holmes (2010)

uz je tazko prijst po tolkych rokoch s nejakym dobrym napadom a vtipom ale Sherlock Holmes este balansuje na hrane medzi somarinou a znesitelnim spestrenim vecera

Zelená míle (1999)

city lincujuci epopejny filmik :-) Hromada sympatickych postav, dej, ktory nedovoli odtrhnut zrak od obrazovky. Terajsie zhliadnutie Zelenej mile ma donutilo zamysliet sa ci vlastne existuje nejaky film, v ktorom hraje Tom Hanks, ktory by bol "riadna hovadina" !

Garfield šokuje (2007) odpad!

i ked tuna je Garfield asi o 200% viac Garfieldoveckejsi ako u "filmovych" spracovaniach, tam som alespon vydrzal dopozerat. Najlepsia cast filmu je pri robeni komiksov kde som sa aj pousmial. Garfield nech sa drzi radsej stranok dennikov!

Omen (2003) odpad!

tyto Thajcici su fakt podareny!! Obdivuje panov od dabingu, ze sa dokazali strafit do toho ublabotaneho a preafektovaneho vyjadrovania. K filmu..no...neni co vlastne hodnotit..