Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

A sme spat v carodejnickom svete. Priblizne rovnaka uroven ako samotny Harry, viac komedialne, co nie je vobec na skodu. V podstate samotny film je v pohode, na zimny vecer ako stvorene. K samotnym hercom len, ze Depp sa vie do ulohy "navliect", jeho Grindewald je bohovsky. Slecnu Waterston moc nemusim, podla mna rovnake drevo ako Radcliffe, nemal som ju rad ani v Covenant a nemam ju ani tu.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

aj druha cast si drzi uroven. Temnota je vsade a na povodne zmyslanu knihu pre deti sa zabudlo a nastupuje thriller pre dospelych (vid Greyback hodujuci na studentke). Cely koncept hladania sposobu ako porazit Voldemorta je velmi dobry a pri knihe som hltal kazde slovo a ani neviem ako mi ubehla cela kniha a niekolko skusok v semestri :) Film uz trosku zaostava za predlohov, ale myslim ze to u kazdej casti. Mne osobne sa viac pacila kniha, kde som si mohol predstavovat jednotlive detaily a sceny. Chyba nie je vo filme len som vyrastal na knihach a mal som ich preluskane davno pred filmovou verziou, co je niekedy na skodu.

Pacific Rim: Povstání (2018)

o poznanie slabsie. Film o priserach, ktore uvidite az vo finalovej scene?? Kym pri prvom diele ste prehliadali debilne dialogy kvoli tomu, ze v zapati si to roboti rozdali s Kaiju, tu su len tie dialogy!! Otras.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

kvalitna oddychovka, ktora posluzila na chvile, ked neviete co z nacatim vecerom. Mam rad vsetko comu sa nadava do MONSTER a tu ich je neurekom. Logiku hladat netreba, je to cele iba o subojoch velky robot vs. este vacsie monstrum.

Dracula (1992)

vela raz sa mi stalo, ze dobra kniha nie je zarukou aj dobreho filmu. Asi mi predstavivost funguje inak ako reziserom. Vskutku dlhaaaaaa romanticka drama s prvkami hororu a erotiky. V skratke sa asi ludia v 1992 bali ineho.

Suprhrdina (2008)

naozaj vyderena parodia. Vtip, narazky a znovu vtip. Komksaci kuknut. Apropo, az Leslie hladal zaner alebo smer, ktory by pomohol jeho hereckej kariere, urcite netusil ako parodie mu doslava sadnu ako uliate.

Po strništi bos (2017)

nehovorim, ze je to zle. Nehovorim, i ze dobre. Dobre zahrate, dobre odvypravane, pribehovo unosne ... no proste v Obecnej skole bolo viac vzdoru, humoru, scen a tu ... neviem bude to chciet este jeden vecer.

Obecná škola (1991)

cca 20 rokov som tento film nevidel. Parada! Mozme byt pravom hrdy, ze taketo filmy vznikali. Nebudem dalej chvalit k uplnej spokojnosti by stacilo viac humoru, musim vsak poznamenat, ze scena so zabradlim mi zachranila jazyk, ked ako dieta som to radsej neskusal.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

asi nemam rad komiksy :) rozsirenie Spidey Universum. Pre fanusikov povinnost pre ostatnych doborovolne obetovanie volneho casu.

Tohle je Sparta! (2008)

mam rad parodie, pokial nie su totalne trapne ako Epic Movie. Ale aj ten pri spravnej davke alkoholu a dobrej partie vie pobavit. Sparta je miestami trapna, ale miestami aj genialna. Je to proste parodia.