Lví král (2019)

pacil sa mi uz ten prvi (prvi film videny aj v kine) a tento sa mi pacil este viac. Nadherny vizual, Pumbaa a Timon rovnako podareny, vlastne je to Levi kral 1994 Remastered.

Noe (2014)

fanaticka viera v bozie vnuknutie ... cele zle. Od golemov az po samotny zaver. Emma je kus peknej zeny, ale preboha preco je taka drevena a pri kazdom zabere vyzera ako by jej nieco smrdelo pod nosom ?

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

malo to byt velke finale .. rozlucka z majstrom.No nestalo sa. Cely film smeroval asi k tomu rozhodujucemu suboju s velitelom kasarni ale po cca 1 a pol minute sa majster najprv vyvala na zemi, aby potom 3 udermi a jednou zlomeninou (dislokaciou) ukoncil nadobro dohady o tom, ci je cinske kung fu to najlepsie. Suverenne najhorsi diel serie, skoda Adkins je fajn zaporak a po tolkych nakladackach, ktore vo filmoch utrzil by som doprial aj nejake to vitaztvo.

Ip Man 3 (2015)

urcite znesitelnejsie ako 2 diel. Na prvi diel to nema ale bavilo ma to. Suboj strieda suboj, jeden lepsi ako druhy. Tyson tu ma celkom paru no top suboj podla mna bol vo vytahu.

Ip Man 2 (2010)

no nic netrva vecne a slava a uznanie po prvej casti rapidne klesla dole. Miestami mi to pride ako parodia alebo skor dehonestacia cinskeho ludu. Vyber protivnika alebo teda suboj stylov box vs. wing chun (pre mna je to furt iba kung fu) nebol stastny a ozaj iba tazko sa pozera na spomalene zabery hroziacich KO a pristavajucich rukavic na drobucke hlavy majstrov. Chcel som napisat a pochvalit scenu zo stolom, no neviem .... Prvi Ip Man bol pre mna Top film kvoli choreografiam bojov a tu uz sa ide skor do fantasy ....

Ip Man (2008)

naozaj nemam vyhrady. Doteraz som mal za majstrov iba Jackieho a Jeta. Odteraz bravóóó pan Ip Donnie :D

96 hodin: Zúčtování (2014)

šuchtajúci sa deduľo s vyrazom tvare a la Fantagirin kamen masakruje tich potetovanich Bad Boys. Plati pravidlo, ze cim vyssia cislovka za nazvom, tym slabsi odvar.

6 underground: Tajné operace (2019)

Bay uz asi melie z posledneho. Mozno by som aj povedal, ze sympaticka partia - trochu retardovana, dobra akcia. Avsak zbytocne "hlasky Deadpoola" to degraduju dole. Tazko uverit, ze Reynolds v jednom filme dokaze bavit 2 hodiny a v druhom po 10 minutach mate alergiu na jeho tvar. Top moment z celeho filmu su magnety, inak nic!

Pátý element (1997)

Po dlhej dobe som siahol po tomto pocine a aj navzdory rozcarovaniu co sa mi to pred 20 rokmi pacilo, stale je to pecka. Milla "kočičanda erekcijna", najrychlejsia huba zapadu - Black Edition, a Kámen Bruce. Ubehlo to rychlo, bavilo to a vlastne viac nieje treba.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Mam rad Michaela, ale po 20 minutach som sa zacal strasne nudit. Pohlad na nacvik chytania rozkroku a vykopu nohou nemoze fungovat 107 minut.