Astérix a velký boj (1989)

chyba mi ta moja detska spokojnost so vsetkym. Velmi pekna rozpravocka, ale nedokazem uz vratit spat tie casy, ked bol svet gombicka.

Vyhlídka na vraždu (1985)

mladucky Walken vs. starucky Moore. Moore si svoje uz odkrutil, vsetka cest mu, ale uz by mohol naozaj prenechat zezlo niekomu mladsiemu, aby dalej mohol bezproblemovo nahanat zenske sukne, prezivat nespocetne vela pokusov o jeho smrt, vyuzivat rozne vytvori Mr, Q a hlavne s chladnou rukou vsetkych zlosynov potrestat.

Nikdy neříkej nikdy (1983)

nijako zvlast ma nezaujala. Jedine tym malo akcie a rolickou pana Atkinsona.

Chobotnička (1983)

chvalil som Moora, ako perfektneho nahradnika za Conneryho, ale uz by to chcelo staruckeho Bonda vymenit za mladsieho. Odlahceni pripad ohrozenia sveta, ktoremu dokaze zabranit iba jediny muz. Bond! Senior Bond!

Hon na čarodějnice (2011)

tento filmovy pocin ma 2 silne miesta. Prvu minutu, ktora ukazuje odsudenie a poslednu minutu, ked si vydychnete, ze je uz koniec. Slabe, bez napatia a bez vsetkeho co by som cakal vo filme s Perlmanom. 2* len kvoli Cageovi a Perlmanovi.

Moonraker (1979)

nepodarene Hviezdne vojny. Chapem a rozumiem, ze na tu dobu vizualne efekty dvihali ludi zo stoliciek (Vesmirna stanica sa mne osobne velmi pacila), ale "vesmirna prestrelka" bohuzial uz nie. Jedine co ma potesilo bol navrat Jawsa.

Asterix a Galové (1967)

neviem ci to bolo mojou naladou, ci uz som odrastol, ale pamatam si to ovela vtipnejsie ako som to videl teraz.

Žít a nechat zemřít (1973)

velmi slabucky pribeh, ktory zachranila jedina akcia filmu. Prisiel mi dost smiesny asi vo vsetkych smeroch. Od nepresvedcivych a komickych zaporakov, cez bizarne situacie az po neuchvatny koniec.

Bulšit (2001)

zasmejete sa urcite. Parodia vsetkych teenage filmikov je to vydarena. Ale aby Vas to uputalo a nadchlo k tomu chyba predsa len nejaky sympatak a la Stifler.

Gulliverovy cesty (2010)

dost trapne podanie stareho znameho dobrodruzstva. Blackov humor je dobry mozno iba v stipkach. A nie v 85 minutovom gulasi.